Kde robia vyšetrenie obličiek?

petka09
29. mar 2016

Ahojte dievcata,
chcela by som sa vas opyta,ze kde robia najlepsie nefrologicke vysetrenie.bola som u dr.a ukazala jej moje opuchnute nohy,tak som mala zbierat 24 hod.moc ona to poslala na rozbor a ked jej dosli vysledky,tak mi povedala aby som sa objednala na vysetrenie obliciek.neporadila mi nikoho.preto sa vas chcem opytat,ze ake mate skusenosti s takym vysetrenim a kde to robia najlepsie.Dakujem velmi pekne za pomoc 🙂

pribinak
29. mar 2016

Urobia ti sono a este raz mozno vysetria krv a moc

sasa1983
29. mar 2016

Prosim Ta, ako sa mozes takto pytat, ked nenapises mesto z ktoreho si? Nefrologov nie je ako neurochirurgov, netreba cez cele Slovensko jazdit.

darina1952
29. mar 2016

@petka09 ja som bola v prvom tehu na vyšetrení obličiek. Normálne som šla na polikliniku pri Novej nemocnici, na prízemí sú odborné ambulancie. Počkala som v čakárni a vyšetrili ma ešte v ten deň - veľmi príjemný doktor, odborník, urobil mi USG obličiek, všetko vysvetlil 🙂

zanet63
29. mar 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

myslim si ze to je uplne jedno kam pojdes, a presne nevieme z kade si takze ti nemozme ani poradit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre