Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
3. okt 2008

no tak prijemne zehlenie 😝 mici..ja pozriem tv a pojdem spinkat,som unavena z cesty do Ba,este sme aj trcali v kolone dneska 😖

petkaerdal
3. okt 2008

drzim palce na laparo mici

skipi
3. okt 2008

petkaaa jej to bude super uz v ut budu, hladkaj brusko a ossychuj nic nerob nech nepopraskaju....
mici nech to dobre dopadne ....
vsetkym krasny vikendik vela papania a oddychovania....

csilla76
3. okt 2008

mici tak prijemne zehlenie,ja tiez budem musiet po vikende,zajtra chcem dat prat 😉
petka pá a pekny vecer 🙂

petkaerdal
3. okt 2008

pekny vecer babulky...
skipi ,hladkam brusko o 106 uz teraz 😀

skipi
3. okt 2008

vies petka ked sa tebe podari aj mne sa potom podari tak ma nesklam 😉 a uz nic nerob len lezkaj

mici11
3. okt 2008

Babenky dakujem, prajem pekny vecer a dobru nocku pa

petkaerdal
3. okt 2008

skipi no teda,tak to ozaj nemozem sklamat 😀
nerobim nic,len sedim,uz vysedim dieru na gauci 😝

vika34
3. okt 2008

csilla v Gf stojí PIGD 44000 ☹

mici11
4. okt 2008

Ahojte babenky, to ale mame pocasie, u nas leje ako z krhly ☹, ale prajem vam pekny vikend

petkaerdal
4. okt 2008

ahoj mici...asi leje vsade,asi prespime celu sobotu 😀

csilla76
4. okt 2008

Ahooojte 🙂 vika to vazne???????? 😕 😕 az tolko?????? to je privela uff ale tahaju z nas tie peniazky 🤐 🤐
v nasom centre kde ja chodim je to 30 tisic,aj to je dost.z tolkych penazi si uz vo FC vyplatis IVF ako samoplatca
aj tu prsi je pocasko nanic a chladno.co porabate zienky?

petkaerdal
4. okt 2008

ahoj csilla,no tak ja sedim pri pc a pri tv,cakam ,kedy sa drahy preberie a pojdeme nakupovat..
ty co robis csillka?
za tie peniaze by si mohla mat ozaj cele ivf vo FC,a ty si chces dat spravit Pigd?
kamoska si to nechala,vlozili jej dve a aj tak sa jej neujalo... ☹

csilla76
4. okt 2008

petka ja varim,budeme mat vyprazane rybky 🙂 pracka perie,dost pradla sa nakopilo tak na balkon dam tam aspon nezmokne na susiak 😉
nie nebudem mat PIGD len sa zaujimam,ja sa tesim kazdej novej info tak preto som sa pytala,ved clovek nikdy nevie co ked niekedy touto infoskou niekomu viem pomoct 😉
petka dobre nakupte 😉

mici11
4. okt 2008

Ahojte, tak pred hodkou som sa vratila s nakupov. Boli sme s kamoslou. Celkom mi to dobre padlo, ale cizmy som nezohnala ☹ Vsetky mi boli na lytkach siroke a uz to nevyzeralo dobre. No co uz.
Petkaerdal a ty ako nakupili ste?
Csillla a ty co porabas, dnes idete na tu veceru?

petkaerdal
4. okt 2008

my sme boli tiez na nakupy,no ale veru sme sa aj rychlo vratili,pretoze sa citim uz dost nafuknuto a tesno,nebolo mi dobre,rifle ma uz tlacili..
na rychlo urobena pizza na veceru a lezim pri tv a ma pocit,ze budem uz lezat do odberu,aby foliky nepopraskali 😖
Mici a uz zimne cizmycky si hladala?

mici11
4. okt 2008

Ano petkaerdal uz zimne, prechodne mam. Ale tak este mam cas nejake zohnat. Ja som zas na rychlo vyprazila syr a opekane zemiaky. Moc sa mi nechcelo vyvarat. A teraz tiez vegetime, drahy za PC a ja mam notebook na gauci pred telkou. Takze take vegetenie.
Ano ty len pekne lezkaj, aby ani jeden folik nevysiel nazmar a neboj nepopraskaju 😉

janula13
4. okt 2008

petkaerdal, citam si tu citam a chcem ti len napisat vela stastia v utorok a fakt si davaj pozor,ked mas taku peknu urodu, ja som bola v piatok na OPU a vsetky foliky popraskane, tak nabuduce budem len lezat,takto som premarnila sancu, aj ked na PN mi nekazali ist, a setrila som sa, aj ked som bola v praci...vraj sa to stane tak raz do roka, takze tento rok sa to uz nestane🙂Ja som to vyucerpala,tak pekne oddychuj a nech ti to dobre dopadne!

csilla76
4. okt 2008

petka veru pekne lezkaj a setri sa a na utorok drzim palce aby si mala peknu urodicku 🙂 na veceru sme nesli,bo muzik zacal taku pracu rano co nemoze nechat tak napospas tak nam susedia doniesli veceru priamo knam 😀
doniesli polievocku aj s varenym maskom,potom pecenu hurku a klobasku so zem.kasou a tiez plnenu kapustu.takze zajtra nemusim varit bo tolko nam staci aj na 2-3 dni co doniesli 😉

mici11
4. okt 2008

Csilla vy sa mate, hurku by som si dala 😉 , ale vydrzim zajtra na kacku 😀

csilla76
4. okt 2008

mici dojdite aj vam zvysi 😀 😀 je toho tolko 😀 aj kacka bude mnamky 😀

mici11
4. okt 2008

Csilla 🙂

petkaerdal
4. okt 2008

janula dakujem,aj vam baby 😀
citala som ,co sa ti stalo a bola som prekvapena,ako sa moze aj taketo nieco stat,je mi to luto ☹
dufam,ze mna to teda minie...
Csillka,ja by som si dala taku hurku ryzovu,ja to tak lubim,len my uz zabijacky nerobime 😖
Janula a vyjadril sa k tomu nejako dr.? preco ti to popraskalo skor?

petkaerdal
4. okt 2008

prajem vam pekny vecer,pozriem tv a pojdem spinkat,rano idem dom Ba...pa pa

mici11
4. okt 2008

petkaerdal aj tebe pekny vecer 🙂 🙂 🙂

csilla76
4. okt 2008

aj ja idem hodit sprchu a kuknut postu tak pá a dobru nocku vam 🙂

mici11
4. okt 2008

Dobru nocku

csilla76
5. okt 2008

Ahojte pekny dnik prajem 🙂 snad uz dnes nebude prsat.......ale fuka studeny vietor........
dnes vecer pojedeme k nasim.......... 😉

mici11
5. okt 2008

Ahoj babenky,

Aj ja vam prajem pekny den a hlavne slnecny.
Csilla my ideme dnes na tu oslavu, uz sa neviem dockat mnam 😀 . Takze ozvem sa az vecer, zatial pa.

petkaerdal
5. okt 2008

ahojte,tak foliky krasne velke,odber v utorok rano 😀 😀 😀
namiesto dnesnej davky merionalu,som v centre dostala puregon 😝 ...
tento raz to uz musime dotiahnut predsa do konca 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre