Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
23. mar 2009

ahoj mici 🙂 fuciiim 😀 😀

petkaerdal
23. mar 2009

nie nie,drahy len tak volno zial nedostane 😠
skonci ale o 14 ,dame si obedik a pojdeme ,tu su otvorene obchody dlhsie,tak ideme tak navecer,som zvedava ci najdem nejake to triko

ako sa citis??? ja som dneska nedobre spala 😖

petkaerdal
23. mar 2009

poi ahoj 😉
ako sa mavas aj so Sofinkou???

mici 😀 😀 😀
mne to brucho rastie tiez priam pred ocami zo dna na den uz teraz 😀 uz ma musi moj za ruky tahat,ked sa chcem posadit na posteli 😀

petkaerdal
23. mar 2009

mau daj vediet,aku mast potom kupis,ja som si nechala kupit mamine,lebo tu neviem aka je,tak cez vikend si ju donesiem

mauzos
23. mar 2009

no a este sa mate na co tesim s tym rastom brucha 😀 😀 este zdaleka nie ste na konci.

Vy idete zaase cez vikend domov peti? sama neviem co kupim, uvidim co mi odporucia v lekarni. Citala som, ze nejaka zazracna, ale ani za svet uz neviem najst ako sa vola a okrem toho stoji 500Sk. Tak si ju kupim potom, ked ju budem ozaj potrebovat. Teraz len nejaku obycajnu ...

mauzos
23. mar 2009

idem ale vratim sa 😀 😀
hnusne tu prsi 😠

petkaerdal
23. mar 2009

aj tu je hnusen pocko,neprsi ,ale fuka vietor taky,ze keby nemam brucho,tak ma hadam aj odfukne 😀
asi pojdeme domov,neviem este,ale asi,co tu budem ,boli sme tu tento vikend,chcem sa im este ukazat ,ako 3v1...ale otec bude mat 50-tku,tak ideme kupovat so segrou asi dar,ak kupim tu,tak ho pojdem zaniest

mici11
23. mar 2009

Peti no tiez vstavam z postele ako velryba 😀 A len troska viac sa ponamaham, funim ako stara lokomotiva 😝 😀 A krize bolia ako slak. Inak nas chrobacik kope ako o dusu, hlavne v noci uz citim aj nozicku a tak. je to super i ked sem tam to riadne zaboli. Ale aspon viem, ze je tam a ze je OK. V stredu mam poradny tak som zvedava, ako podrastol 😉 🙂
Co to kupujete v lekarni??
U nas zatial neprsi, ale vietor fuka o dusu 😒

pointka
23. mar 2009

Ahoj Mici.
Ahoj Petka. Mame sa fajn, boli sme na 4D znova, ale mala sa nie a nie ukazat, celu hlavicku, teda tvaricku mala zatlacenu do placenty, tak sme ju vobec skoro nemohli vidiet. Ale krasne zivala a pila vodicku, uzasne 🙂
Zatial drzime pekne, akurat som hrozne nervozna a mam strasny stres kvoli praci ☹ Citim strasnu neistotu ☹

mici11
23. mar 2009

Pointka tesim. ze ste Ok. Nam sa maly tiez najprv na 4D nechcel ukazat, ale nakoniec sa aspon trosku ukazal. Mam foto v albume.
A co v praci, mas na mysli prepustanie kvoli krize, alebo nieco ine? A nie si na PN?

mici11
23. mar 2009

Pointka inak z nasej Sophie je chlapcek nakoniec 😀 Ale velmi sa tesime 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
23. mar 2009

mici ja necitim este nozicky,niekedy ked je jedna tak hore posunuta,krasne ju drzkam v dlani,aj drahemu sa to velmi paci a celu ju vybozkava,ale ci to je hlavicka alebo co netusim,mam viacej speku na bruchu ,tak asi preto 😝 😝

krem na bradavky ideme kupovat,ja som to nevedela,ze to treba,ale mauzos mi poradila,ze aby nedopraskali,tak som si dala mamine kupit,ty nemas ziadny este kupeny???
mna tie krize zatial vobec nebolia,tak si uzivam len bolesti noh a ruk,
dneska som mala ist do nemocky,ale budeme preobjednany ,dr. sa pytal na mna,ma strach,hihi,ten si ma velmi pamäta odkedy som tam bola s krvacanim 🙂

poi,ty stale s tou pracou 😠 😠 😠
neoddychujes??? tak by som ti capla po zedku za to 😀
a nestresuj uz prosim ta,bude to dobre,len by si mala byt domka a lezat
mala bola asi hanbliva na to 4D a mas aj nejake fotky?

petkaerdal
23. mar 2009

mici tebe sedi termin porodu presne podla toho,co mas v pase? lebo mne nie,ja uz dneska som 27tt

inak od posledneho uzv je prava stale dole hlavou a lava hore,hadam sa este otoci,ja chcem rodit normalne
😀 😀

mici11
23. mar 2009

Peti mne kamosky poradili krem na bradavky cicadermu, tak som si ho kupila a dobra je vraj aj obycajna calciova mast. Inak tu pouzivam aj bezne na popraskane pery a je fakt dobra.
Peti no mne naposledy doky uz napisal 2 terminy do tehu knizky 22.5. a ten podla menzes mi ostal 5.6. ako mi aj konik pise v pase. Doky vravi, ze podla sona porodim koncom maja. V stredu mam poradnu, tak som zvedava co mi povie. Inak mam na sebe uz skoro 10 Kg 😝 😔

mici11
23. mar 2009

Nas maly este tiez nie je dole hlavou, ale este ma vraj trochu casu na to aby sa otocil.

petkaerdal
23. mar 2009

super ,krasne priberas 😀 ja mam zas nieco navyse tusim,ale to uz je tym prudkym rastom bruska 😀
ja mam od zaciatku tehu termin presne 28.6 a podla velkosti bab mi to stale presne sedi,ale podla ms mam ten v pase,ale vsade pisu ten 28.6...
zase by som mala odfotit brusko,ved su to uz 2tt od poslednej,urcite budeme väcsie zase 😀

tu cicadermu a bephanten som napisala mamine ,nech kupi jedno z nich,co je poradia,tak uvidime

mici11
23. mar 2009

No Peti teraz nam bude brusko rast najviac 😀 a jasne ze aj kila pribudat, no co uz. Cvicenie to isti 😀

petkaerdal
23. mar 2009

ja som sa pytala vpondelok,ze kedy asi sa tak da povedat,ci cisarsky alebo normalny ,ze ako to vypada a povedal,ze v tom 30tt by uz mali byt dole hlavou,ale tvoj chalan je tam sam,ten sa moze otocit,ale ta moja mala neviem neviem...

ozaj a co ty budes ozaj grckat do konca? 😖

mici11
23. mar 2009

No Peti uvidim ako je otoceny teraz, v stredu sa na to opytam. Cisarskeho sa bojim, mam za sebou uz 4 operacie, stacilo mi. 😒
Ja neviem, ved uz som zase 2 dni za sebou vracala. A zase az do kyseliny a pali ma aj zaha. Fatra a aj mlieko zaberu len na chvilku.

petkaerdal
23. mar 2009

mna nastastie pali len sem tam,nie kazdy den,tak 2x do tyzdna
ina som citala,ze prave od toho 30tt zacne babo velmi rychlo rast a chlapci viacej,ako dievcata

ja by som tiez nerada cisarsky,to potom velmi boli,viacej,ako normalny porod

mici11
23. mar 2009

No ved vidim ako, mi rastie to moje brusisko 😀 Ale to nevadi.
No verim, ze sa cisarskemu obe vyhneme, ale ked nie no co uz. Boli to a aj rekonvalesencia je dlhsia a vraj sa horsie spusta mliecko. No ved uvidime, ked to inak nepojde....

pointka
23. mar 2009

Nam dievcatko ostalo nadalej 🙂 Uz je to potvrdene viacerymi dr aj na viacerych aj 2D UTZ.
Nam sa vobec neukazala, fotky mam, ale su nepouzitelne ☹ ona mala tak strasne zaborenu tvaricku v placente, ze to ultrazvuk nedokazal presvietit. iba nostek sme videli trosku, ten ma zevraj po mne 🙂

Petka, ano, ja s tou pracou ☹ Zial, ked ja nebudem robit, nebudeme mat ani korunu a budeme na tom voiac nez zle. Netyka sa to ani tak krizy ako mojho zdravotneho stavu a mam pocit, ako keby chceli som mnou vyd..bat ☹
Bojim sa, nemozem byt v takomto strese, ale pracu potrebujem. Podmienky boli dopredu urcene, ale akosi sa menia ☹

petkaerdal
23. mar 2009

no uvidime,ja mam vyssiu pravdepodobnost,ze ho budem mat 😖

poi,tak nech to dobre dopadne s tou pracou,ked teda je to tak,len sa nestresuj vela,lebo aj mala bude po porode velmi nervozna a mrchva,to vazne

mici11
23. mar 2009

Pointka, nam zas na 4D povedali chlapcek a o par tyzdnov to uz aj na 2D bolo jasne, ze je to chlapcek. Velmi sa tesime, hlavne nech je zdravucky.
No to s tou pracou ma mrzi a mozu menit podmienky, ako sa im chce? Verim, ze to dobre dopadne

petkaerdal
23. mar 2009

mici dneska to neprehanaj s tymi prispevkami 😀 😀 😀

pracujes ?

mici11
23. mar 2009

Dnes dobieham 😀 Ano pracujem zato nakukam. Zajtra tu asi moc nebudem, ideme kupit asi nove auticko, teda aspon dufam.

petkaerdal
23. mar 2009

no auticko? hih..ake ak prezradis?
my sme kupovali pred 2 rokmi

mici11
23. mar 2009

Asi peugot 207, alebo seat ibizu. Ideme pokukat, tak uvidime co nas ocari 😉 a aku nam spravia ponuku, chceme kupit na leazing, na firmu drahy je suk. podnikatel. Chceli sme nejake vacsie 7 miestne, ale tie su okolo 1 miliona, takze to zatial nehrozi.

petkaerdal
23. mar 2009

mici,to je pekne auto...
vsetci v mojom okoli teraz kupuju peugeot,asi nejak moda 😀 😀 😀
mate dobre,ze na leazing na firmu 😉

petkaerdal
23. mar 2009

my sme kupovali tiez cisto nove pred 2 rokmi na leazing,ale najväcsia hlupost v zivote,uz bude ale splatene za 4-5 mesiacov,ale tolko sme preplatili,ze som mohla mat byt 😠 😠 😠 co uz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre