Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

bar12
9. feb 2014

@nezaaabudka dobruuu 🙂

majkuska
10. feb 2014

Pekne ranko prajem. Tak dnes rano som si urobila pre istotu 3 rozne testy. Mamatest, Dr. Max a Pepino test. Pre istotu. A predsa len mama test nessklamal z minula. // su na kazdom jednom. Najviac vidno na teste Dr. Max tak na teste pepino. Najmenej na mamateste( ale hlavne je ze je vidno hned v termine, nie ako minule az pohodine, sice zatial na mamateste nieje az taka vyrazna.) Fotka je fotena este v limite.Po zaschnuti pridam lepsiu.

majkuska
10. feb 2014

Tak uz len otazka od utorka uzivam spirulinu bio.Myslite ze ju treba vysadit ci mozem uzivat?

majkuska
10. feb 2014

Po zaschnuti. Pre info som 12 Dpo 28 Dc.

bar12
10. feb 2014

@majkuska jeej no je to tam :D velmi drzim palce, nech to dobre dopadne a ak by si nahodou musela na srdiecko brat lieky, aby to bolo s tehu v pohode 🙂 a ked si porovnas ten zo soboty s dnesnym.. Je trosku silnejsi? Este chces testovat za par dni ?

nigguska
10. feb 2014

@nezaaabudka dakujem 🙂

nigguska
10. feb 2014

Ahojte,som tu nova....zaujimala by ma jedna vec....antinu som vysadila pred cca pol rokom,a doteraz som mavala pravidelnu....ale v decembri mi meskala 5dni a teraz v january 9dni.....tak vobec netusim,kedy by som mala mat plodne dni....z coho mam vychadzat? z posledneho cyklu co bol teda 37 dni alebo z tych predoslich? ked sa posunie takto mrcha tak sa posuvaju aj plodne dni a ovulka?

nezaaabudka
10. feb 2014

@majkuska paráááda je to tam 😉 , dušíkovia ako sa patrí, teším sa na koľajnice 😉 😀 Držím palce, aby všetko bolo o.k. aj s tvojim srdcom. 😉 🙂

bar12
10. feb 2014

@nigguska ahoj 🙂 no, pravdepodobne sa posuva, tazko povedat, ktory cyklus brat ako vzor... Nemala si nejake stresy? Najspolahlivejie je sledovat vlastne telo, bazalku, vytok a mala by si zistit kedy to asi tak je... Ked je cyklus dlhsi, ovulka je neskor lebo obdobie po ovulke je vacsinou konstantne 10-14 dni, vacsinou tie dva tyzdne..mozno sa ti este casom cyklus ustali, ale nie je nic stratene ani teraz, ak sa budete snazit tie dva tyzdne v strede cyklu 🙂 vela stastia!!

nezaaabudka
10. feb 2014

@nigguska toto nemám ešte naštudované, lebo ja mám s výnimkou jedného dňa dosť pravidelné. Ale tento mesiac som si kúpila ovulačné testy, lebo aj keď cítim kedy mám ovuláciu, tak aj tak to vraj nemusí byť na 100%. Čítala som, že ovuláciu ti na 100% vraj môže zistiť iba lekár ak si práve v tom čase sledovaná. A potom sú to tie testy ovulačné, potom pomocou hlienu, sledovaním kŕčka maternice, bazálna teplota a posledný spôsob je asi pomocou tých internetových výpočtov. Ale ak máš nepravidelné, tak aj by som testovala. Držím palce 😉

rybkaa
10. feb 2014

@nezaaabudka hej darček 🙂 buď cumlík, detská fľaša alebo krém na sterie 🙂
@zipsy jasné, rozumiem 🙂 ten môj našťastie týmto veciam vôbec nerozumie, ako sa to počíta, takže mám pokoj, no zatiaľ sa chránime, začneme sa snažiť až po druhej MS, keďže prvá prebehla len nejakým smiešnym špinením, tak ešte počkáme a potom uvidíme, my zase veľmi chceme, tak hádam sa podarí skoro 🙂 Držím palce, šak ono ho to možno prejde a keď nebudete na to myslieť, tak to príde samo 🙂
@sue250 ako zelené blato chutí jačmeň 😀
@borsanh a @bar12 držím palce pri testovaní 🙂
@majkuska supeeer 🙂 vidíš, som vravela, te dr. max pekne ukazuje 🙂 koľko dňový mávaš cyklus? ono sa to pekne ukáže až po meškaní MS, ale už teraz je tam dušík 🙂 otestuj znova tak v stredu, bo hcg výrazne stúpa každých 48 hodín 🙂
@nigguska po vysadení antiky MS zvykne šaškovať a už nechodí tak presne, ako počas užívania antiky, takže to je normálne 🙂 podľa dĺžky cyklu teda len ťažko zistíš, kedy máš plodné dni, teda ovulku. Skús buď merať BT, rob si ovu testy alebo sa pozoruj - ovu sa prejavuje bielkovým hlienom alebo bolesťami v podbrušku nejaké dva dni v strede cyklu.

nezaaabudka
10. feb 2014

@bar12 ahoj, tá moja alergia je horšia každým dňom, už to mám aj na kolenách 😔 Dnes som sa objednala ku kožnému, tak až na utorok ma dal.. dúfam, že dovtedy nebudem celá od toho 😝 Začínam mať pochybnosti, že to je z tej kyseliny listovej. .

nigguska
10. feb 2014

@bar12 dakujem...ved to,ze neviem ako to teraz je....ale tak ked bude kazdy druhy den snaha tak nic nepokazim 🙂

nigguska
10. feb 2014

@nezaaabudka popravde,nechce sa mi vyhadzovat peniazky na ovulacne testy a merat teplotu u mna asi nema vyznam,ked stavam pokazde inac....ja som to chcela len informativne,ze ci nahodou neviete.....podla seba viem cca kedy mam ovulku,len som si to chcela nejako dat dokopy,ze kedy sa snazit viac 🙂

nigguska
10. feb 2014

@rybkaa praveze som sa cudovala,ked som ju vysadila,tak mi chodila v podstate dobre....ale teraz v january a decembri sa mi nejako posunula...neviem preco,kedze som nebrala ani lieky,ani stres som nemala....no nic,ja som to chcela len tak informativne.....dakujem

rybkaa
10. feb 2014

@nezaaabudka nezjedla si niečo? paradajky, cirtusy, orechy? 😕

rybkaa
10. feb 2014

@nigguska teplota sa dá merať, aj keď vstávaš rôzne, stačí nastaviť budík a potom spíš ďalej 🙂 či robíš na zmeny? hm, to je potom horšie... 😕 tu na MK predáva testy @lauritka za pár centov a sú super, stačí ti to posledovať pár cyklov a budeš si na istom 🙂

ema5512
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nigguska
10. feb 2014

@rybkaa nie,nepracujem na smeny.....len uz jedneho krpca mam a to pri nom stavam rozne.... 🙂

maxi2
10. feb 2014

Ahoj@majkuska aj ja som si robila test ale včera tam, bola len jedna a dnes nanho pozeram a su tam 2 čiarky to može byť že to vyšlo?

tinus999
10. feb 2014

@majkuska testovala som taktiež pred chvíľkou a som z toho zmätená lebo som si robila testik Dr.max a najprv mi ukázal slabuckeho ducha ale keď vyschol tak duch zmizol...zajtra by som mala mať MS,trocha spinim...:-[

maxi2
10. feb 2014

@tinus999 mna boli križe ako by som mala dostat mesiačka ale tie mam dostat až o 2 tyzdne ☹ tak neviem a sem tam ma napina na vracanie ale to už neviem či si len nenamyšlam lebo ja nikdy nevraciam

tinus999
10. feb 2014

@maxi2 a nie je to ovulka?

rybkaa
10. feb 2014

@nigguska jaj, no to hej 🙂 to je náročné, to by si musela vstávať v jednu hodinu 🙂 tak potom ešte testy skúsiť, keď pociťuješ bolesti

rybkaa
10. feb 2014

@maxi2 ako si mala pozitívny test, keď si teraz zhruba v strede cyklu? 😕

rybkaa
10. feb 2014

@tinus999 počkaj, či príde ms, ak nie, sprav test v stredu, to už by malo byť jasnejšie 🙂

magnolia26
10. feb 2014

Ahojte baby tak mi ideme v stredu na spermiogram do KE, ja som dostala Duphaston a mame sa snazit 3 mesiace, ked to nevyjde tak pokracujeme dalej v patraní prečo to nejde a riešime to

nezaaabudka
10. feb 2014

@rybkaa už ti píšem 3x to isté a stále ma systém vyhodil, tak neviem či to mám slabšie wifi, lebo som v inej miestnosti, alebo blbne koník 😝 Ja trpím už 5 rokov potravinovou alergiou, ale viem na čo mám a na čo nie alergiu, tak sa jej snažím vyhýbať. Toto sa mi nepáči, lebo takto som ešte na nič nereagovala čo sa týka potravín.. a je zvláštne aj to, že presne toto isté som mala pred dvomi rokmi čo sme sa snažili o prvé baby. Asi to nejako súvisí, tak mi napadla len tá kyselina listová. Ale už ju druhý deň neberiem a zhoršuje sa to.. A dnes ráno som zjedla len jogurt a pečivo s maslom a už to mám aj na prstoch na rukách.. začína ma chytať panika. A to som ani nebola doma, ale na čerstvom vzduchu som kočíkovala... ja už fakt neviem. Som zvedavá čo zajtra povie kožiar 😕

nezaaabudka
10. feb 2014

@nigguska jasné chápem, ja som to tiež doteraz neriešila, len podľa príznakov som vedela, že asi ovulujem.. ale teraz som sa prvýkrát rozhodla, že skúsim otestovať, že či mi to bude sedieť s mojimi pocitmi 😅 😀

maxi2
10. feb 2014

@tinus999 neviem preto sa pytam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre