Pomohol vám Duphaston v tehotenstve?

123klarika
20. mar 2017

Duphaston v tehotenstve..kedy vám ho lekár predpísal? Ako dlho ste ho brali? V akých dávkach? Pomohol vám? Aký máte názor na tento liek?

bale1rinka
20. mar 2017

@123klarika ja som ho brala sa mi marí, lebo som krvácala počas prvých mesiacov tehotenstva, takže na udržanie, všetko bolo ok.nemala som s týmto liekom žiadny problém.

timcikova31
20. mar 2017

Ahoj,brala som ho do 15 týždňa 3x denne..sa mi zdá,ze dlhšie sa ani nemôže brat ..mne pomohol

natalyy15
20. mar 2017

Ahoj ja som ho tiež brala a pomohol mi to mi vravela ešte stará lekárka že neotehotniem tak som presla k inej a tá mi doporučila tieto hormóny nám sa podarilo po mesiaci a pol žiaľ tehotenstvo dlho netrvalo zo zdravotného hľadiska plodu

majakuk
21. mar 2017

Ahoj, ja som ho práve dobrala už tretí krát - raz po spontánnom potrate 3 mesiace vkuse a 2x do 12.týždňa tehotenstva 2xdenne. Nemala som s užívaním žiaden problém a .. pomohol! 🙂

lvancova
21. mar 2017

@natalyy15 ahoj a mozem sa spytat, ci ti vravela stara lekarka, kvoli comu by si nemala otehotniet a preco ti ho nova predpisala? dakujem za odpoved

natalyy15
21. mar 2017

@lvancova ahoj stara lekárka mi robila sono a povedala že všetky moje vajíčka majú rovnakú veľkosť a žiadne nie je schopné oplodnenia....po duphastone ktorý mi veľmi pomohol sa ukázal pravý opak ...v budúcom tehotenstve ho plánujem zase nasadiť

domin868
8. aug 2018

Ahojte chcem sa opytat ci ma niekto skusenost s tym ze mu bol predpisany duphaston a nebral ho.. totiz ucinkuje to na mna velmi intenzivne co sa tyka vedlajsich ucinkov na psychiku.
Dakujem za kazdu reakciu z vlastnej skusenosti.

kormelia11
8. aug 2018

@domin868 ja som ho pri synovi nebrala hoc mi bol predpisany ale bol mi predpisany kvoli tomi ze som uz predtym 2x potratila predpisali mi ho aj pri krvacani v tehotenstva aj s inym liekom a nikdy mi nepomohol potratila som vzdy pri dcere som tiez uz brala len preventivne problemy som nemala ale pri synovi som ho uz odmietla brat

domin868
8. aug 2018

@kormelia11 dakujem za spravu🙂 ja som tiez pred tym potratila, a pred casom som zacala trosku krvacat tak mi ho predpisali,3xdenne plus lieky proti krvacaniu,ale uz som prestala brat. Cize na 3krat sa ti podarilo porodit babo aj bez toho ze si brala..?

kormelia11
8. aug 2018

@domin868 pisala som spravu
🙂

natalkinmarek
11. mar 2019

Ahojte. Prosím douzivala som Duphaston . Mám ho na úpravu menseu aké snažíme sa aj i bábätko a tak mi ho kázala jesť od 14 dňa 10 dní. Prvé dva mesiaca keď som ho užívala mi prišiel menzes dobré no tento mesiac som mala dostať túto stredu ale dostala som v pondekok. A tablety som douzivala. Prečo mi prišli inak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre