Cybex Priam alebo iný, jemu podobný kočík?

Zodpovedané
22. jan 2019

Ahoj Eli!

Momentalne mame doma Stokke Trailz a sme s nim velmi spokojni. Zatial vyuzivame vanicku, kedze maly ma 5,5mes, avsak pomaly sa rozhliadame po sportovom kociku. Podmienkou je, aby to nebolo korytko. Velmi sa nam paci Priam, boli sme ho aj omrknut a je fakt super. Citala som par tvojich odpovedi a mala som pocit, ze sa ti pozdava tiez. Mas skusenosti aj s novym modelom 2019? Vedela by si mi pripadne odporucit nejaky iny kocik, ktory je rovnako dobry, pripadne lepsi ako Priam? Existuje vobec taky? Alebo nemam riesit a ist do Priamu? Cena by mala byt max tych 900-1000 eur.

Dakujem! 🙂

Ahoj,

skúsenosti s Priamom 3, teda novinkou 2019, zatiaľ žiadne zatiaľ veľmi nie sú - je to predsa len úplne nový model.

Cybex Priam 3

Každopádne je vylepšením pôvodne už vynikajúceho modelu a všetko len nasvedčuje tomu, že to bude fantastický kočík. Ja by som sa ho vôbec nebála a určite do neho šla! Je veľmi málo porovnateľných a ešte aj nekorýtkových kočíkov, ktoré by ti podľa mňa vyhoveli tak ako on.

Ak chceš aj tak poobzerať ďalšie možnosti, kuk GB Maris 2 či Joolz Hub, prípadne aj Easywalker Mosey+.

GB Maris 2


Joolz Hub


Easywalker Mosey+


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli