Púšťate bábätku hudbu?

diana20
4. júl 2015

Ahojte. Púštate malučkému v brušku hudbu? Reaguje na ňu? Myslíte si, že je s tým spokojné keď sa mrví, alebo nespokojné.. Môj synček totiž reaguje na hudbu, ale neviem, či sa mu páči, alebo nie.. 🙂

kiki68
4. júl 2015

vraj detickam sa paci Mozart, ze to zvyuje IQ ci ako...ale tomu mojmu sa bude pacit leda tak deathmetal 😀 Kamoskino malo rado iba Iron Maiden 😀

lillinka123
5. júl 2015

moje reaguje na rock a core hudbu, a nemyslim ze by mozart mal nejaky vplyv na iq :D

diana20
autor
5. júl 2015

Ja som videla takú reláciu raz, robili tam s ľuďmi pokusy, že ako hudba vplývala na mozog a teda pomáhal aj Mozart, aj hociktorá iná hudba.. Je to podľa mňa skôr na zvýšenie momentálnej aktivity mozgu.. Chvíľu vám to lepšie páli... Či však dieťatko bude.múdrejšie, to neviem.. Môj reaguje na všetko.. Preto sa pýtam, lebo neviem ci sa mu to páči, alebo sa chce toho zbaviť
zbaviť.. 😀

lillinka123
5. júl 2015

@diana20 myslim, ze sa mu to paci.. ja chodim na zumbu a pri tej hudbe sa ani nepohne, ale akonahle mu priatel pusti nieco,tak sa mrvi a ked prestane hrat hudba tak ma zacne kopkat.. 🙂

diana20
autor
5. júl 2015

@lillinka123 drobci 🙂 asi tancujú

cecilka123456
5. júl 2015

Ja som závislá na majkovi spiritovy, nikdy som ju cielene malej v brušku nepúšťala ale ja som si ju púšťala stále a malá keď počuje majka hneď tancuje takže si myslím že reaguje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre