Nafúknuté brucho v 14. týždni

stela1981
8. feb 2018

Ahojte,viete mi poradit,co zaberie na nafukovanie? Som v 14tt a brucho mam ako v 7.mesiaci 🙄 je to dost neprijemne. Neviem zistit,co zo stravy mi vadi a tento problem som mala uz aj pred teho. Teraz sa to ale zintenzivnilo. Mozem jest aj probiotika? Alebo nejake speci stavy alebo podobne? Mate nejaky osvedceny tip? ☺️ Dakujem

asia83
8. feb 2018

Espumisan, mne stále zaberie. Môžu aj tehotné aj dojčiace. Len sťahuje plyny. Skúste. Treba brať stále dve tie malé guľôčky naraz.

hogen91
8. feb 2018

@stela1981 ja berem probiotika probio fix imun trim 3. Je to probiotikum specialne pre tehotne, ma sa brat v 3.trimestri ale bolo mi odporucene aj teraz. Je to urcene hlavne aby babo pri porode osidlili tie spravne bakterie a tak sa predislo alergiam a ekzemom ale samozrejme je to dobre aj pre maminku pre spravne travenie a dobre bakterie tam dole. Je to ale dost drahe, na tri mesiace 40€:-/

libawet
9. feb 2018

@stela1981 veľmi dobrý je probiosan od energy a je čisto bylinný.

paskolinka
9. feb 2018

mna na zaciatku tehotenstva tiez nafukovalo a potom to preslo same. espumisan vobec nepomahal ani probiotika, tie skor naopak. neviem ako sa stravujes, ale mozno skus obmedzit take tie klasicke nafukovacie veci ako strukoviny, kapustu, brokolicu vela surovej zeleniny a ovocia, nejedz ani nepi studene veci... a uvidis, mozno pomoze...

alobalka
9. feb 2018

Aj ja ho beriem: ), síce skôr proti zápche pri užívaní železa a aj kvôli prevencii alergií babatka. Ale určite môže pomôcť aj s plynnatostou. Najmä ak autorka na tie plyny neskusala probiotika ani pred tehotenstvom. ..

alobalka
9. feb 2018

@alobalka probiofix trim beriem: )

stela1981
autor
9. feb 2018

@libawet kupim to v lekarni?

stela1981
autor
9. feb 2018

Dakujem vam. Nechcem velmi dalsie tablwtky,skor som cakala na nejake osvedcene rady 😂 uz beriem femibion a zelezo. Tak skusim ten probiosan. A stravu,len mam pocit,ze ma nafukuje uz aj z cistej vody 😶

libawet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre