Zle krvné výsledky

kristinka98
12. feb 2018

Ahojte ☺chcem sa poradiť mám 19 rokov som V 4 mesiaci v 16 týždni nám vyšli zle vysledky krvi 1v 190downovho syndromu mám ísť na vyšetrenie do ba genetiku. Môžem mať zle vypočítaný termín A preto mi to vyšlo zle ?

kikuskkka
13. feb 2018

@kristinka98 ahoj 🙂 ja som čakala svoje prvé v 18tke, lekár mi robil testy a to isté... Vraj kvôli nízkemu veku stúpa riziko, tiež som mala 1:100 Downov syndróm a malá má 9 rokov a je úplne zdravá 🙂 takže žiadne obavy... vyšetrenie absolvuj ale nejak by som sa nato príliš nesústredila

biba12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marduliena
13. feb 2018

Na vyšetrenie chod, aj ja som mala zle výsledky a dopadlo to dobre mala je zdravá .

shades3
14. feb 2018

ahoj, ja som mala DS 1:73, kvoli vysokemu veku. isla som do Kocha na trisomy test, zaplatis 350 eciek (len odber krvi), do 5 prac.dni mas vysledky - u nas vysli negativne, takze vsetko ok. ale aj tak idem pre istotu este do Martina na morfo uzv, o tyzden a pol, ale som si ista, ze je vsetko ok. neboj sa 🙂

kristinka98
autor
14. feb 2018

Ďakujem vám 😍

alojzova
26. okt 2019

@kikuskkka urcite si sa bala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre