Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zlé výsledky Triple testov na SLOS

danushiiik
4. nov 2018

Ahojte, v piatok nam prisli zle vysledky z triple testov- mame riziko 1:18 na Smith-Lemli-Opitzov syndrom :( prvotrimestralny screening vysiel uplne ok negativny a zrazu toto...mamicky stretli ste sa niektora s tymto syndromom na testoch a potom to amniocenteza vyvratila? Pri takomto riziku na nu urcite pojdem, len nas este medzitym caka konzultacia u genetika...bol to pre nas sok :( a velmi sa bojime...

ivkazba
4. nov 2018

@danushiiik poznám viac žien ktoré mali riziko na niektorý syndróm v rámci tripple testov menej ako 1:10 a majú zdravé detičky. Určite bude všetko v poriadku. Držím palce.

gabulienka623
5. nov 2018

Ahoj, ja som mala zvýšené riziko z tripple testov tiež na smith-lemli-opitzov syndróm 1:50. Bola som poslaná na amniocentezu, tu som však odmietla. Dnes mám krásnu zdravú 2rocnu dcerku. Držím palce!

anabelamimi
26. dec 2018

mna vysiel triple test na slos 1v10...v hodnotach 0,07..0.13...odpirucate amnio? morfolog.sobograf u dr.grochala bez nalezu

danushiiik
autor
26. dec 2018

Ja som bola na amnio a vysledky boli nastastie negativne, cakame zdrave dievcatko. Genetik vam da moznosti. Je to na zvazenie... nechcela som byt zvysok tehotenstva v neistote. Som rada ze sa vsetky obavy a rizika vyvratili, teraz si tehu konecne uzivam 🙂

nikus95
26. máj 2020

@danushiiik ja mam podobny problem mne to vyšlo 1:30 skcreening som mala tiež negativny zajtra idem na amnio a tiež sa bojim no na genetike mi povedala ze inak sa tento syndrom zistit neda mam 24 rokou a som v 17 tyždni je to moje prve a vytužene babo

nikus95
26. máj 2020

@anabelamimi ja som mala toto 0.14 a bola som poslana na genetiku a doktorka mi povedala ze sa slo neda inak zistit iba z amnio neodmietla som kedze som mlada mam 24 a som vystrašena stoho

Tu začni písať odpoveď...

Odošli