Estorzin. Môžem ho užívať hneď po ovulácii?

petrzalkaa
13. nov 2008

Dnes som si kúpila Estrozin, mám však práve po ovulácii, neviete niekto prosím, či ho môžem hned začať brať, ked neviem, či som, alebo nie som tehu, lebo tam sa píše, že tehotné ho nemajú užívať a nepíše sa kedy sa môže začať brať.....alebo mám radšej počkať či príde ms?

Máte niektorá skúsenosti s týmito kvapkami Estrozin?

petrzalkaa
autor
14. nov 2008

prosím, je to súrne ☹

anjelinka
14. nov 2008

No ja beriem Estrozin. Ako si sa k nemu dostala? Ja cez p. Hudeca, liecitela, ale kazal mi uzivat normalne cely mesiac, dnes je opat u nas v meste, mala by som ist na kontrolu, ale voslo mi do toho nieco. Ale ide manzel, pripadne, poviem mu, ak nezabudne, aby sa spytal, dokedy ho treba uzivat, atd..

anjelinka
14. nov 2008

A este nieco, ja si kvapkam rano a vecer po desat kvapiek priamo z flasticky na jazyk a potom uz nic nejem a nezapijam.

petrzalkaa
autor
14. nov 2008

ahoj anjelinka,,,,jéééj ty si zlatá 🙂 veľmi pekne ti dakujem,

ja som ho našla na internete a objednala poštou, len neviem, či ho teda môžem aj teraz po ovu ked neviem, či môžem byť tehu, alebo nie.....

prosím ťa veľmi pekne ak sa môžete opýtať, či ho teda môžem začať brať aj teraz,alebo, či mám počkať na začiatok cyklu? či nemôže uškodiť, ak je žena prípadne už tehotná a ešte o tom nevie. Ďakujem, si poklad!!!!!!! 🙂

anjelinka
14. nov 2008

Ahojky, vies, podla mna, by mi ho nedaval, keby vedel, ze mi moze uskodit. Sice, ja som tento cyklus ovulku nemala, ale tak aj keby som mala, tak by som ho urcite brala, kazal mi mesiac a po mesiaci sa prist ukazat, musim sa priznat, ze som ho poctivo nebrala, ale poviem manzelovi, nech sa ho spyta, ze ci ho mozem uzivat, aj keby som nahodou bola tehotna a neviem o tom. Len dufam, ze ten moj chlap na to nezabudne 😉

petrzalkaa
autor
14. nov 2008

Tiež si myslí, že by to malo byť v pohode, ked sú to vlastne bylinkové kvapky, no jeden nikdy nevie... 😅
nerada by som niečo pokašlala, tak som opatrná a radšej sa informujem, takže ozaj velké vdaka anjelinka 🙂
nakuknem podvečer čo je nového a pozdravujem tvojho milého 🙂 je fajn, že ti vybaví vecičky!

a na ovu sú dobré kvapky FEMI od dr.Valovoča, sú presne špeciálne na podporu činnosti vaječníkov! Tak možno aj tebe pomôžu....

petrzalkaa
autor
15. nov 2008

anjelinka, tak ako, zistili ste niečo nové?
dúfam, že tvoj milý nezabudol.... ☹

petrzalkaa
autor
17. nov 2008

anjelinka?

petrzalkaa
autor
27. nov 2008

Vie mi niekto prosím poradiť, či sa môže estrozin užívať s clostilbegytom?
dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre