Masáže v tehotenstve. Sú bezpečné?

jasom
23. nov 2008

Ahojte baby, su masaze v tehotenstve bezpecne? Co robite ked vas boli chrbtica ? 😉

bershka
23. nov 2008

ahoj, neboj, sú bezpečné, ale keď ideš niekam na masáž, tak upozorni, že si tehu, pokiaľ to ešte nie je vidno. mňa bolieva chrbát už každý deň a masíruje ma manžel. stačí mi keď mi trochu dlaňami porozotiera stuhnutý chrbát.

cimika222
23. nov 2008

ahoj, takže ked pôjdem k maserke a lahnem si na brusko tak to nebude vadiť babu? Lebo aj mna strasne bolievaju kríže...

bershka
23. nov 2008

no to nie. na bruchu nelež, lebo keď ťa stlačí, tak praskneš. povedz jej, že si tehu a bude ťa masírovať posediačky

jasom
autor
23. nov 2008

ja som bola na masazi a prislo mi zle a tocila sa mi hlava a niektore baby ma nastrasili potratom 😒 tak sa hlavne i preto pytam

jasom
autor
23. nov 2008

a trosku ma i pobolieva v podbrusku, myslite ze to moze mat suvis?

bershka
23. nov 2008

jasom: pochybujem. mňa hocikedy bolieva v podbrušku. asi ti sedí na vaječníku, alebo sa točí. neboj nič, ale na brušku sa nedávaj už masírovať. ja som napr. do 24 tt spávala na bruchu

bershka
23. nov 2008

inak ja sa chystám chodiť plávať, tak sa mi uvoľní chrbát najlepšie si myslím

jasom
autor
23. nov 2008

bershka: dakujem 🙂 mna masirovala v sede, ale tiez spavam na bruchu, ale tiez na boku a chrbte, ale myslim ze ked zaspim i tak spim na bruchu.

bershka
23. nov 2008

jaaj tak to si ešte uži, ja už nemôžem a túto noc som nespala dobre, lebo keď dlho ležím na boku, tak ma bolia kĺby, na chrbte sa neodporúča v 3. trimestri spať, lebo uberáš dieťaťu vzduch, takže je to divoké

cimika222
23. nov 2008

bershka: no aj ja mam na plane chodiť plavat,ale radsej si preverím ako plavaren aby som nedostala nejaku infekciu najlepšie by bolo chodiť plavat tam kde chodie aj s malymi detmi

bershka
23. nov 2008

cimka: no aj ja mám obavy z vody, ale jedine kde nedostaneš infekciu je more 😉

bershka
23. nov 2008

inak, práve ma bolí podbruško, herečka si zasadla na vaječníky, alebo niekam tam 😖

jasom
autor
23. nov 2008

bershka: aj mna pobolieva v podbrusku, a to su vajecniky teraz uplne inde ze 🙂
cimika,ja by som sa tiez asi neodvazila ist sa kupat niekde do plavarne alebo tak, asi jedineako bershka pise more,ale to je zrejme nerealne teraz.

cimika222
23. nov 2008

ja si skúsim pozisťovať a možno na niečo natrafim ved tehu mamulle chodievaju plavat

jasom
autor
23. nov 2008

cimika222: daj potom vediet ak natrafis na nieco dobre 🙂

cimika222
23. nov 2008

ok dam vam potom informacie ak niečo zoženiem

jan_ka_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre