Tehotná a s črevnou virózou. Čo si na to dať?

adulik16
11. jún 2008

Prosim Vas, uz treti den mam nejaku crevnu virozu - hnacky. Neviete mi poradit, co si na to mozem dat?Nemozem nejako uskodit babatku?

mywiel
11. jún 2008

Adulik hlavne vela pi aby si sa nedehydrovala, neboj babo bude v pohode, v lekarni ti nic neporadili? Skus sa spytat na zivocisne uhlie, ale ved oni by mali vediet co mozu tehotne, neskusala si zavolat? Drzim palce.

ocka
11. jún 2008

ahoj Adulik, ja som mala tiez par dni hnacky, v lekarni mi poradili zivocisne uhie, ale nejak mi velmi nezabralo. bola som v pondelok u svojej lekarky a dala mi Smectu, a uz to zacina byt v pohode. Ale bola som z tych hnaciek vycerpana, tak ma vypisala na PN, tak som cele dva dni zatial prespala 🙂 uskodit babatku by to nemalo, keby to trvalo prilis dlho, mozes byt akurat dehydrovana

waitinka7
19. jún 2008

Mne tiez dala doktorka Smectu, ale mne osobne to nezabralo, vracala som 4 dni vkuse a mala tiez hnacky. Tak potom mi museli na pohotovosti pichnut injekciu - Torecan, zabralo to ihneď a nasledne mi predpisali cipky Torecan. Tie stacilo vyuzivat dve a bol pokoj. Tak zle ako mi bolo prave ten tyzden na Vianoce tak mi asi nebolo nikdy, bola som v 3 mesiaci tehotenstva. A vraj ten Torecan neuskodi babatku, tak dufam, ze naozaj malicke bude v poriadku.

adrioska
19. jún 2008

Mne doktorka poradila kupit Smectu a tabletky Endiex (take ako zivoc. uhlie)....samozrejme vela pit inak hrozi dehydratacia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre