Aký máte názor na váš kočík?

lea123321
27. apr 2011

Dúfam ,že admin túto tému nezruší. 😉 Preto som stránku označila ako otázku ,aby z toho nevznikla diskusia ,ale aby sem každá mamina napísala ,aký má kočík a nejakú recenziu k nemu.V diskusiách sa dosť ťažko hľadajú recenzie na nejaky vybraný kočík a takúto stranku som nenašla ani tuna na modrom koníkovy ☹ ,kde by boli len čisto recenzie ,tuna može každý prispieť len raz.... 🙂 🙂 🙂 ....

monyccka
14. dec 2011

moj prvy bol Roan Marita- ma velikaaaansku vanicku a aj sportova cast je pouzitelna. Ma jednu nevyhodu a tou je vaha, tak som ho neskor vymenila za Jane nomad 2009. Ten bol ako sportak uplne na nezaplatenie. Pre nas dolezite - je naozaj nezvycajne priestranny. Golfac som si kupila Silver Cross Pop - lahucky, skladny - na nakupy super. A ked uz bola vacsia, dokupila som si aj Gesslein Swift - nosnost - do 25kg a polohovanie az takmer do lahu. 🙂 Dalsie kociky mam zakazane kupovat, takze uvidime, ci si s tymto arzenalom "vystacim" aj pri druhom. Takze pre mna- Roan je najlepsi hlboky, sportak je super Jane Nomad a na golfac Silver Cross tiez nedam dopustit. 🙂

cmulinko
14. dec 2011

Ja mam Bugaboo Red Denim Calmeleon s ciernym podvozkom...to nie je taka tuctovka....mozno pre niekoho neexistuje idealny kocik,ale pre moje potreby je moj kocik idealny...a ma dost vela prezentacnych videi a informacii na nete.

matisekc
14. dec 2011

pri synovi sme mali len casualplay vintage, bola som s nim maximalne spokojna, lahky, priestranny, super ovladanie aj jednou rukou, pri dcere som si kupila na dovolenku golfac cam a nie je zly, len mi vadi ze sa neda(ako ziadny golfac) ovladat jednou rukou a tak doma pouzivame casualplay

rebeka25
14. dec 2011

Ja som vystriedala Espiro Atlantik - nespokojnost, momentalne mame MAXI COSI MURA- je to tank. Prejdem s nim vsade. Je to siroky pre maleho vellmi pohodlny kocik.. Ale... tym ze je tak mohutny je aj straaaasne tazky. Strieska je total katastrofa maly ked lezi je total " OPEN FREE".
A mame golfac ESPIRO METRO- super golfac so vsetkym co by golfac mal mat....

katrinka8
14. dec 2011

Tak my sme na tom ako @iron 😀 Cam Cortina X3 Evolution a golfky Chicco Liteway. Cortina je pre nas absolutna jednotka, najma na chladne mesiace, velka polohovatelna vanicka, dietatko nam tam vydrzalo do takmer 10. mesiaca - aj s fusakom 😉 Kociar lahky, lahko sa s nim manipuluje aj jednou rukou, v uplnej pohode zvlada sneh aj zladovatelu cestu, rozne tereny. Sportak sa da dat do polohy uplne lezmo, je priestrannny.
Na leto sme kupili skladnejsie golfky, Chicco Liteway - skladne, lahko prenosne na rychle presuny ci na cestovanie (ak potrebujes volny kufor v aute na objemnu batozinu 😀), alebo ak ides na prechadzku s babom, ktore chce aj chodit, aj sa vozit 😀 Je tiez fajn, ak sa vela cestuje napr. v MHD, lahko vynesies, znesies. A pre nas plus opat poloha chrbatika do uplneho lahu. Jedina nevyhoda je tzv. fusakonanoznik, ktory sa ma pouzivat v chladnych mesiacoch - pre mna je to vlastne nepouzitelne vyrobena katastrofa 😠 😠 Manipulacia s nim je uplne neprakticka, napratat oblecene dieta do tejto veci je nad ludske sily, odhliadnuc od toho, ze sa stale zosuva. Plastenka do dazda ma sice tiez svoje muchy, vedela by som si ju aj lepsiu predstavit, ale nie je to az take hrozne 😉 Avsak ako letny kociar - teda kym neprisli casy, kedy treba nanoznik (hoc s fusakom, ktory mame, si myslim, ze by to slo v pohode - teraz mi napadlo) - absolutna spokojnost 🙂

ajka222223
14. dec 2011

ahojte,,,,,ja som mala PP pliko swicht 2010,bola som s nim spokojna,,,,ale je urceny len do mesta podla mna....ale ja som taky potrebovala lebo s malickym sme este nikde nebehali po terene,..velke vajicko vyuzila som 10 mesiacov v aute a 7 na kočiku...vanicka podla mna priestrana polohovatelna,,vetranie ma...športov cast super da sa dat do uplneho lahu otacat aj s dietatom...a to vsetky casti,,,pohodlny na cestovanie...lahko sa zloži a rozlozi,,,este ka autosedacke,,ma pevnu riadnu striesku,nie jak ostatne druhy,,,na športovej casti sa dala sklopit strieska aby dietatu nesvietilo slnko aj to som vyuzila aj ked spal napriklad,,,teraz som ho predala,,,a kupila som Silver Cross Halo,,dizajnovy kočik,,,pekny podla mna....velky priestor na sednie dobre sa v nom spi,ma UV ochranu na strieske...akurat je tazsi trosku...a nema nakupny kosik....ale mne sa paci tak mi to nevadi...dalej neviem co bude nasledovat,,uvidime,,,

zajaciq
14. dec 2011

rozhodne najlepsi kocik je bugaboo bee 😎 😎 😎 pri nom je CAM a spol. jedno velke cerieslo, nech sa na mna nikto nehneva. Prvych sest mesiacov je idealne dieta nosit v satke a potom rovno kupit sportovy kociar, ktorym je napr. Bee. Lahky, skladny, obojsmerne sa da sedadlo nastavit, vyskovonastavitelna rukovat (spojena nie golfova), cize sa da kerovat s jednou rukou. Bee v sebe spaja vyhody lahkych golfiek s plnohodnotnym sportovym kociarom, ktory ide az do uplneho lahu. Skvela turbovelka skladacia strecha, pri ktorej netreba ani nosit prsiplast ani ziadne slnecniky. Nakupny kosik je velky , dobre pristupny a zvladne vela. Daju sa dokupovat rozne potahy, fusaky, seat-linery, farebne striesky, UV 50+ potahy, vsetko je vymenitelne, pratelne, jednoducho easy going. Male otocne kolieska.. zvladli aj pieskove duny aj mensi sneh ( do velkeho sa chodi sankami :P ). Nedam dopustit na Bee, a nabuduce uz asi vo verzii Bee+. Nema madlo, da sa od Chicca dokupit, my nemame a da sa bez toho existovat, co dieta nevidi, po tom mu srdce nepisti 😎 a hlavne na ebayi sa da pouzity lacno kupit ;) nie vsetko co je nove je zarukou kvality !

lenka.s
14. dec 2011

mam quinny buzz 3 a maximalna spokojnost vo vsetkom, co musim skritizovat je odnimanie adaptera na autosedacku, zakazdym s tym bojujem, ale inak kocik super ... ked bude dcera vacsia mam v zalohe concord fusion, ten je sice tiez super, ale dost tazky a neskladny kocik ... takze urcite bude este aj nejaka "light" verzia 😀

lilla244
14. dec 2011

mame bugaboo cameleon,kt vrelo odporucam, je to kocik na v podstate kazdu "prilezitost" a do kazdeho terenu .. na lietanie a v aute mam maclaren xt .. tiez odporucam ..

ludka140281
14. dec 2011

mi mame atlantic espiro,je suprovy,velky,pohodlny.....lahka manipulacia,snad len jedna nevyhoda:športova čast sa neda otačat...inak by som si ho kupila znova 😀 velke,otocne kolesa,velky nakupny košik pod kocikom,hlinikova odlahcena konstrukcia,proste ja ho mam rada 🙂

inffinity
14. dec 2011

Hluboký sme meli od kamarádky JEDO BARTATINA z roku 2006 a nedám na něj dopustit, až mě mrzí že jsem ho prodala ☹ houpací - takže malá měla pohodlí i v terénu, ideální na jakýkoliv povrch včetně sněhu!! Vanička obrovská ještě v 10mes se mi tam malá vešla v pohodě i se zimním pytlem na ležato a mohla se hýbat!! fakt super kočár. Měl i sportovní část ale tu jsem nechtěla využívat tak jsme koupili sporták X lander XA 2010 je fajn ale není perovací (odpružený) což je škoda, pěkně jsem si zvykla na otočné kola, brala jsem ho z ekonomických důvodů že bych si ho nechala a u druhého dokoupila jen vaničku ale při těch rozmerech asi kuknu pak po něčem jiném.. mám už jen výhradu k polohování to je trochu složitější a ne podle mých představ a je těžký ale vzhledem k tomu že ho nikam nenosím mi to vůbec nevadí je o to stabilnější 🙂

d.a.n.k.a
14. dec 2011

Starsieho syna som kocikovala v kociku Xlander xa (trojkombinacia). Neskor v lete sme vyuzivali Chicco Liteway. Xlander vynikajuca volba, vacsie kolieska som ocenila najma v zime. Chicco mi vyhovoval najma pri cestovani a v lete, ked uz bol syncek tazsi a nemusela som tahat tolko kil ako pri Xlander. S oboma kocikmi som maximalne spokojna.

anaxamon
14. dec 2011

ja mam inglesina vittoria, zatial len hlboky kocik a vajicko. Bol to kocik, ktory som si vybrala este som ani tehu nebola a nemohla som si lepsie vybrat. Vanicka je nenormalne velka,dcerka ma 4 mesiace a skoro 8 kg ale v pohodke sa mi tam rozvaluje v overale a v deke a este sa dajaky ten mesiac bude, plus ma to veeeeeelky nakupny kosik takze uz ziadne znasanie nakupov v rukach (na velke nakupy nechodime autom z casovych dovodov), okrem toho vanicka sa da otocit v smere aj proti smeru jazdy, je polohovatelna, ma vetriace otvory od spodku, podvozok sa da pekne sklopit a aj ked kociar vyzera masivne zmesti sa aj do kufra c3. Kocik je kvazi taky ako mali nase mamy, peruje, koleasa su tvrde nie nafukovacie no zvlada hociaky teren akurat hlboky sneh nie ale travu a blato a pod, v pohode...velmi dobre sa s nim schadza hore dole schodami tym ze peruje. Co sa vajka tyka tak ok ale dcerka z neho dost rychlo vyrasta ale verim ze vydrzi kym bude sama ako tak sediet aby sme kupili riadnu sedacku.
Sportovu cast este nemam zakupenu tak neviem posudit.

milankovazuzana
14. dec 2011

Ahojte, ja mám MOON PING exklusive, limit. model 2009.Nemenila by som, je pre mňa ten najlepší, aj keď to je 3kolka, jazdí vynikajúco po snehu-a tu ho máme vždy dosť 🙂 Kúpila som si aj NUNU, neľutujem, veľmi som ju chcela, aj keď nejaké mušky by sa našli, ale je to NUNA 🙂 Oba hintovy som zvolila v hnedej farbe.

epka
17. feb 2012

baby, uz existuje aj slovenske stranka s recenziami na detske produkty. nejdem pisat adresu, aby to admin nevymazal, ale najdete to lahko, ked si date hladat recenzie a baby. su tam aj skusenosti s kocikmi 🙂

klincek
17. feb 2012

ja mam Bumbleride Indie Twin 2010, a nemenila by som za nic na svete. z dvojickovskych "vedla seba" toho sice aj tak vela na vyber nie je, ale toto pri porovnani ceny a kvality je to NAJ. je lahky, skladny, vojdem s nim na sirku do beznych dveri /80cm/. jedina nevyhoda su nafukovacie kolieska, uz som mala 3x defekt..ale zase sa super soferuje-a manzel je sikovny, tak defekt nie je problem 🙂n

kalifa28
18. feb 2012

náš uplne prvý bol bumbleride flayer, ved dobre 🙂 každý sa uči na vlastných chybách, kupit v podstate golfáč s vaničkou a používat ho od narodenia nie je bohviečo, ale poslúžil. Potom som mala Cam trojkolku, super priestranný, perfektne ovládanie, volila by som aj pri druhom už od narodenia, ale potom sa mi do ruk dostal BRIO GO a už ho aj máme doma. To je pre mna Pán kočík. Je nesmierne odpružený, tichý a ide v podstate sám. Myslím, že to bola najlepšia volba.

hajanka
16. apr 2012

Stokke Xplory, mame len sportak, ale je fantaticky
- komfortna, bezpecna sedacka a super prisposobena aj malicke babetko (nepada do bokov, pekne drzi, nesmyka sa zadockom dole zo sedacky, mierne vyvysena poloha ako pri refluxe, 10st uhol)
- ziadne ostre body a hrany, ktore by mohli poranit
- hlbka sedadla nastavitelna - zmensovacia vlozka je makka, ale poskytuje pevnu podporu pre chrbat a krasne kopiruje babetko, mamicky s inymi kocikmi, davaju si sit zmensovacie vlozky alebo vyplne, lebo niektore kociky taketo doplnky neponukaju, pre vacsie babetka ak je potrebna viac miesta, je mozne vlozku odstranit, alebo odstranil len vypln vlozky
- najlepsia je na nom vyska sedacky (vanicky, alebo sport. sedacky), uz ziadne zohynanie, ziaden prach a smog, krasny vyhlad, ocny kontakt, vyska sedacky (vanicky) je regulovatelna
- vyska aj poloha rucky je regulovatelna
- vyska sedacky regulovatelna
- velka skala prisposobenia sa pozicii vasej vyske
- podnozka je nastavitelna
- madlo jednoducho odnimatelne (jednym klikom na oboch stranach)
- bezpecnostsne 5 bodove pasy, regulovatelne
- priestranny, hlboka sedacka, pohodlny, prijemne sa pocas jazdy pohupuje, manevrovanie je super, ide velmi lahucko, znizuje tlak na telo, zmesti sa vdaka uzkemu podvozku aj do uzkych priestorov (ci do vytahu, ci dveri..)
- velka strieska (ochrana pred slnkom, vetrom..)
- polohovanie (vyvsena poloha 10st. uhol), v smere (3 pozicie) aj proti smeru jazdy (2 pozicie)
- odpruzene kolieska su super do kazdeho terenu
- moznost tahania kocika na 2-och kolieskach, ulahcuje aj chodenie po schodoch
- velky prakticky shopping bag - 40 litrov, 2kg
- od narodenia (s vanickou) do 3 rokov
- reflexne prvky
- nepremokave textilie
- uzasny vyber doplnkov na leto aj na zimu, v lete super kity s ventilaciou, UV ochranou (SPF50 UVA, UVB), frote potahom, tienidlom a slnecnikom, a v zime fantasticke extra izolovane kity s ochranou proti mrazu (nanoznik, rukavnik) + vela inych doplnkov.

lili777
16. apr 2012

Môj prvý Inglesina Magnum bike aj allum, oba super. Naj kočík aký som mala. športiak Inglesina espresso - tak skôr do miest, ale veľmi skladý, malý, ľahučký. Peg Perego duette pre súrodencov, super veľký kôš, otočné sedačky do všetkých smerov, veľké vaničky - pre dvojičky, súrodencov super. Praktický volant, perfektné ovládanie. Pri dcérke som kúpila Peg perego GT3 - super jazdné vlastnosti, avšak hrooozne ťažký. Mať 50 kíl s botami, tak neviem neviem 😖 Ale obrovský kôš, super ovládanie, odpruženie, obrovský priestor pre dieťa v šporťáku. A golfky sme malej kúpili chicco multiway a k nemu asi nemám žiadne výhrady. Maximálna spokojnosť. Mať tretie, určite volím Inglesinu Magnum, bol to super nezabudnuteľný, praktický, kočík

katulka74
16. apr 2012

Mame peg perego GT3,najlepsia trojkolka a hlavne najvacsia,asi jeden z najvacsich kocikov,maly v nom prespi aj 3 hod a na prechadzkach sa v nom vyvaluje,otaca z boka na bok,lahko ovladatelny,pevny,nemenila by som s nicim.

magic08
13. jún 2012

1. Baby Smile Neo - velka spokojnost... velka vanicka, pohodlna sportova cast... mal chybicky, ktore by som vytkla, no dalo sa to prezit
2. Cam Cortina - len sportova verzia - velky, dlhy, pohodlny, priestranny...
3.Casulaplay S4 - len sportova verzia - mne nevyhovoval, ale ze vobec... rukovat kocika bola dost vysoko, aj v najnizsej vyske, kocik sa mi ovladal veeeelmi tazko... no vyzeral krasne
4. Nuna - nedam na nu dopustit - to bola moja najlepsia volba, kosik aj ked sa zda maly, ja do neho vpracem milion veci, je lahunky, super sa ovlada aj jednou rukou, skladny, po zlozeni nezabera viac miesta ako vacsia taska... ja tento kocik jednoducho milujem a mala sa v nom rada vozi...

jahody11
13. jún 2012

Quinny speedi sx ♥♥♥♥♥ proste naj 🙂

rora
13. jún 2012

Espiro atlantic 2011 - velka spokojnost s hlbokou castou, minusy sportovej casti - na mna je moc tazky, a nevojde sa do mensieho auta po zlozeni, jedine s odmontovanim kolies
Nurse Run - sportovy kocik - vyhoda ze sa da otacat v smere/protismere jazdy, nevyhoda ze sa nedal dat do uplneho lahu

mimikas
13. jún 2012

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.
Peg perego GT3, naozaj pohodlny pre dieta, vanicka velka, sportak sa da dat uplne do lahu, je siroky a aj dlhy, maly tam ma kopec miesta a naozaj sa do neho zmesti aj 3 rocne dieta a este stale tam ma dost miesta otocit sa 😀 , pre mna vyhoda ze ma velky nakupny kosik a odpruzenie nastavitelne podla terenu. Ma vsetko co ma mat idealny kocik. Pre mna jedina mala nevyhoda je ze ked sa zlozi je dost plhy a v zlozenom stave je dost tazky na dvihanie. Ale inak je super a kupila by som ho znova.
Jedine vajicko by som kupila ine, lebo to od Peg perega je strasne tvrde a tazke.

lenka_b
13. jún 2012

Ja som mala Quinny Buzz 3 & 4, bol to uzasny kocik. Vanicka bola dostatocne velka, lahko sa skladal a rozkladal, vosiel do auta, autosedacku sme mali vajico Maxi Cosi Cabriofix. Ties sa super zakladala a vykladala z konstrucie kociara. Co sa tyka samotnej konsturkcie, bola velmi lahulinka a fungovala na ''gombik'' 🙂 A aj sportak som z toho mala super, pouzivalli sme ho az do vyse 2 rokov.. Velmi lahulinko ovladatelny aj jednou rukou, super 🙂 Teraz mame len taku buginu Gracco... Nie je zla, ale neodporucala by som, kedze neda sa ovladat jednou rukou a ani sa neda dat do lezacej polohy.. Ale kociar uz nepouzivame takmer nikdy, cize tak...

lovacska
13. jún 2012

Peg pérego GT3 alebo jané slalom a z golfáčov peg pérego pliko 🙂

modrofuzik11
13. jún 2012

pri sare som mala bebe comfort, high trek. 100 % spokojnost. fakt perfektny kocik. kedze mame deti blizko po sebe, chcela som dvojkocik. mame baby city jogger a popravde, nic moc. tazsie sa s nim manipuluje, pre dieta nie je poloha lezmo vobec pohodlna.

ivett1
13. jún 2012

Quinny speedi sx, šporťák trojkolka - skladný, ovládateľný jednou rukou, ľahký, super na šport, fuguje na princípe click systém, bohatá výbava 😉 a golfáč quinny zapp- super ľahký, malý - na krátke presuny, do obchodov na nákupy a na dovolenky - do leitadla, do auta...veľmi komfortný 🙂 ...aj dnes by som volila túto značku...(a tajne si chodím obzerať nové verzie do obchodu v Shopping Palace na Zlatých... 😀)

karamel
13. jún 2012

ja za idealny kocik povzujem dva kociky a to Cam cortina X3 tris evolution a Jane Slalom Pro. Obidva som mala a s oboma som bola maximalne spokojna. Prakticke, tichucke, vosli sa do vytahu, vyborne sa skladali, mali perfektne nanozniky aj plastenky do dazda, siroke, dlhe, maly sa v nich super vyspal aj do 3.rokov, velke tasky na rucku kocika a vyborne sa prevazali v aute. Podla mna naj kociky🙂

momo111
13. jún 2012

ja mám už druhú teutoniu spirit, lebo prvú mi ukradli. potom som poskúšala rôzne značky, ale znova som si kúpila rovnakú teutoniu, zdá sa mi že lepšie ovládateľný kočík som v ruke nemala, dieťa sa dá voziť aj v smere aj v pritismere jazdy a hlboká vanička je úžasne ľahulinká (namáme doma výťah) a dá sa zložiť na tenkú placku, čo je super pri cestovaní.