3/4 D ultrazvuk v Trenčíne
Ahojte.urcite je tu mnoho diskusii o tomto.ale chcem sa opytat ci mate skusenosti s tymto ultrazvukom.kedy ste tam boli?ako dlho predtym ste sa tam objednavali?a kedy je najvhodnejsi cs sa tam objednat?
Ahojte.urcite je tu mnoho diskusii o tomto.ale chcem sa opytat ci mate skusenosti s tymto ultrazvukom.kedy ste tam boli?ako dlho predtym ste sa tam objednavali?a kedy je najvhodnejsi cs sa tam objednat?
@epsonka45 ideme spolu? :D