3D/4D sono v Žiline

gabikab
30. jún 2015

Baby neviete kde v ZA a okolie a za kolko spravia 3D/4D sono? Okem Prenatalu....dakujem.

evittam
30. jún 2015

@gabikab Ahoj,odporucam http://www.okgyn.sk/ a MUDr.Kyšku. Super pristup a max.spokojnost

gabikab
autor
1. júl 2015

Ahoj. Dakujem za info....mozem sa objednať aj ked nie som ich pacientkou? Sono robi vylucne MUDr. Kyska?

gabikab
autor
1. júl 2015

@evittam A este by som ta poprosila o info - ako dlho trvalo vysetrenie, bol zaznam na CD a este kolko to stalo priblizne 🙂 Dakujem.

evittam
1. júl 2015

@gabikab Ahoj, jasné, že môžeš a neviem ako to majú ale myslím, že robí sono aj Oravcová - zavolaj si a spýtaj sa. Ja tiež nie som ich pacientkov a bola som tam. Robí záznam na CD. Cena je 40,- Eur. Len si zavolaj čím skôr, nakoľko si myslím, že už je bábo dosť veľké...ale veď uvidíš čo ti povedia. 3D/4D sa odporúča robiť tak od 20.-24.tt. 😉 🙂 No a dĺžka zavísí aj od polohy bábätka a podobne - či bude dobrý záznam alebo nie.

barboritta
3. júl 2015

@gabikab ja som tam tiež bola, záznam na CD som akože dostala, ak zaň môžem počítať 6 rozmazanych fotiek a jedno polminutove video. Robil mi to asi 30 minút a zobral 40 eur, povedal ASI pohlavie to a to.no babenku som do tvaricky ani nevidela. Ja by som ho ešte zvazila. Nedá sa to ani porovnať s dr v Hlohovci 😒

evittam
3. júl 2015

@barboritta
@gabikab
Tak ja som bola zase max.spokojná. A kto ti to robil? @barboritta
Mne Dr.Kyška a bol super, na prvý termín bola mala zle otočená, tak sme ani video ani fotky nespravili, len mi povedal pohlavie a pekne všetko poukazoval - maternicu a všetko - bol veľmi zlatý a vzal len 10,- Eur za vyšetrenie a objednal ma o týždeň. No a o ten týždeň tiež nebola v nejakej dobrej polohe, tak tiež všetko popozeral či je všetko v poriadku,trpezlivo čakal či sa náhodou neotočí, potom ma poslal sa prejsť, že uvidíme kým vyšetrí ďalšiu pacientku no a potom to bolo ešte horšie, no proste sa nechcela pekne ukázať, tak mám len dve fotky - na moje naliehanie -ani tie mi nechcel dať, že sa za ne hanbí a tiež vzal len 10,- Eur, lebo že to bohužiaľ znovu nevyšlo.....

barboritta
3. júl 2015

@evittam kyska mi to robil. Ale také ako tebe, že prejsť sa alebo čo tak to ani nespomenul. Možno mal blbý deň alebo čo ale totálne odflaknute mi to prišlo a ešte aj drahé na to že mi dokopy nič nepovedal

evittam
3. júl 2015

@barboritta Tak to je možné, nakoľko ako som ti napísala - perfektný bol a aj perfektný prístup....A ešte som zostala prekvapená, že ako sa snažil a nepýtal ani celý poplatok....

barboritta
3. júl 2015

@evittam asi v akej nálade ho vystihnes. Bohužiaľ ja som mala smolu 🙄

evittam
3. júl 2015

@barboritta No to muselo byt nieco vazne,pride mi ako profesional,bola som tam 2x a aj ostatne kamosky co boli,tak len pozitivna skusenost.

gabikab
autor
6. júl 2015

@evittam uz som objednana, len bol problem sa dovolat....uvidim co a ako, dufam, ze budem spokojna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre