3D/4D ultrazvuk v Komárne alebo v Nových Zámkoch

miuciuska
27. apr 2013

ahoojte 🙂 chcela by som sa opýtať nevie niekto poradiť v Komárne lebo v Nových Zákoch 3d/4d ultrazvuk???a kolko stojí a v ktorom týždni tam ísť???môžem počas tehotenstva aj 2x isť??a aký je rozdiel medzi 3D a4D ultrazvukom??dakujeeem 🙂

0550
27. apr 2013

takto neviem ti poradiť v týchto mestách kde robia 3d/4d ale ja som bola v Martine u Mudr.František Grochal a tam sa platilo za prvé sono 60e a to som bola v 20týždni on my dal termín že je najlepší tento 20 týžden a tiež som bola aj druhý raz lebo som chcela tak potom ma objednal tak v tom 30-33 týždni teraz nevie presne a platila som 30e.Poviem ti spokojnosť nadovšetko malého my prezrel od päty nahor palčeky porátal na nohách i rukách pofotil my ho a zobrali sme si CD na pamiatku a to bolo v cene. Odporúčam 😀

soldi
27. apr 2013

@miuciuska najlepsieho Ti neporadim v Tvojom okoli, ale ceny sa pohybuju okolo 40-70 eur, co sa tyka tyzdna- mne moj gyn robi 4d kazdu poradnu, v 20tt sa mi zda skoro, babatka vyzeraju takmer vsetky rovnako, kedze este nemaju tuk, krajsie foto su neskor okolo 25-28tt, len tam zas moze byt problem s viditelnostou babatka, kedze uz nema tolko miesta na tocenie. ja mam najkrajsie 3d fotky zo sona v 36tt- tyzden pred narodenim a ta podoba bola 100% 😀
rozdiel medzi 3d a 4d je logicky, 4d ma navyse stvrty rozmer- cas 😉 cize to je priamy prenos

sabina1975
28. apr 2013

ahoj v Zamkoch robi 3D/4D sono dt.Halmesova cenu ti nepoviem na 100% ale asi 35€+- tel. cislo najdes na nete zavolaj a tam ti presne vsetko povedia

miuciuska
autor
28. apr 2013

dakujeeem pekne 😉

andyka27
3. sep 2014

ahojte. teraz som bola na ult.zvuku v komárne,ale zase mi nedali fotku a uz som v 31tizdni,a strasne by som chcela mat ☹ ,vedeli by ste mi poradit ze ci mohla ist este raz a kam? kto mi da aspon jednu 3d fotku a za kolko? ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre