3D/4D ultrazvuk v Košiciach

nikuska25rv
11. jan 2017

Ahojte, chcela by som sa opytat ci mate skusenost s 3d/4d ultrazvukom v Kosiciach - Myslava v centrume fetalnej a gynekologickej diagnostiky. Chceli by sme tam ist a na stranke usg.sk o tom velmi super pisu a cena je tam 30e za vysetrenie plus k tomu fotka a na usb video ci? Dakujem za odpoved 🙂

kattky
11. jan 2017

Ahoj ja som bola teraz 2 januara tam na kombinovany test. Robili mi tam odber krvy a 3D/4D ultrazvuk a merania babatka. Fotky mi iba dali na USB s tym ze musi byt to USB nove zabalene a platila som 37€. Velmi mily kolektiv tam je. Vsetko ti vysvetlia.

nikuska25rv
autor
12. jan 2017

Dakujem, mne sice tu u nas robili vsetky testy a boli negativne ale priatel by este chcel ist aj tam a je super vyhoda ze dostaneme fotku v 3d na to sa tesim 🙂

kattky
12. jan 2017

Tak moj priatel tiez chce, aby som isla aj na

kattky
12. jan 2017

Aby som isla aj na ten co v

kattky
12. jan 2017

Ten co v 20tt robia. Prepac ze tak roztrhane pisem ale akosi mi blbne modry konik

nikuska25rv
autor
13. jan 2017

V pohode 🙂 ... tak hej ked je tu ta moznost ist na usg tak preco nie ... ja uz som sice v 28tt a v 30tt mi bude moj doktor robit vysetrenie ale aj do tych kosic pojdeme ...

kattky
13. jan 2017

Treba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre