3D/4D ultrazvuk v sanatóriu Helios v Brne
Milé maminy práve som sa objednala na ulrazvuk v Heliose. ale bude to začiatok 28 týždna oplatí sa mi tam ísť, bude ešte všetko vidieť? aké máte skúsenosti? Ďakujem
Milé maminy práve som sa objednala na ulrazvuk v Heliose. ale bude to začiatok 28 týždna oplatí sa mi tam ísť, bude ešte všetko vidieť? aké máte skúsenosti? Ďakujem