3D a 4D ultrazvuk v Bratislave

clauda2010
22. feb 2012

ahojte chcem ist na 3d a 4d ultrazvuk, poradte kde v Bratislave,

mily7
24. feb 2012

jednoznacne Hlohovec!!! Dr. Brestansky, najdes to na internete. My sme byvali v BA a nenasla som nic lepsie. Sli sme do Hlohovca, boli sme objednani, pristup - fantazia, velmi spokojni. Drzal nas tam pol hodinky, krasne presiel vsetko, porozpraval, velmi prijemny lekar, prijemne prostredie, boli sme neskutocne stastni, spokojni, odporucam. Stalo nas to 50 eur, boli sme v Nedelu, mame fotky aj DVD s hudbou a stoji to za to. Plus je to normalny morfologicky ultrazvuk v piatom mesiaci takze vies, ze dietatko je zdrave.

seba1
24. feb 2012

@clauda2010 my sme boli na super uzv v auparku, tuším sa volá Holáň ten Dr., super prístup, veľká spokojnosť

clauda2010
autor
24. feb 2012

@seba1 ahoj a v ktorom tyzdni?ja idem v 21

seba1
24. feb 2012

@clauda2010 ja som bola neskor, tusim v 23.týždni som bola, ale aj 21 je v poho

martynnka
24. feb 2012

@seba1 tam som chcela ist aj ja. volala som 01. februara, ze sa chcem objednat a prvy volny termin mali 03. aprila ☹ a ja som potrebovala okolo 01. marca... tak tam sa treba asi len dost vopred treba objednat

seba1
24. feb 2012

@martynnka no to vieš, tam kde sú dobrí, tam majú veľa klientov, ja som tiež išla relatívne neskôr, už skoro všetky "kolegyne" boli po uzv, tiež kvôli tomu, že tam majú toho veľa, ale ten Dr. je fakt špička

martynnka
24. feb 2012

@seba1 no, to verim, ze je super, ked tam chce ist tolko zien 😉 mne ale doktorka kazala presne v 20tt sa objednat na morfologicky, tak sme nemohli dovtedy cakat. v stredu ideme nakoniec do Hlohovca, tak sa tesime, uvidime, ako bude 🙂

lucusa6969
26. feb 2013

@seba1 A ako sa prosim ta vola ten Dr. v Auparku,nevies? dakujem

seba1
26. feb 2013

@lucusa6969 volá sa Holáň a je výborný diagnostik a aj veľmi milý

lucusa6969
27. feb 2013

@seba1 dakujem 🙂a vies mi aj povedat ako sa vola to centrum v Auparku?

seba1
27. feb 2013

@lucusa6969 volá sa medifera

lucusa6969
28. feb 2013

dakujem 🙂

andelok
28. feb 2013

@clauda2010 ja som bola v Kochu na 3D a vyslo to paradne 🙂

misel711
3. mar 2013

baby a na tu morfologiu treba mat plny mechur ci prazdny? teraz som tu volaco citala a ja si nepametam co mi hovorila sestricka do telefonu :D

zuzina84
14. máj 2013

@andelok kolko sa stal 3 D ultrazvuk v Kochu? Bola si spokojna? dakujem za info! a v ktorom tyzdni si bola?

andelok
14. máj 2013

@zuzina84 Platila som 40 EUR a bola som v 24+1 tt. Skor sa to podla mna ani velmi neoplati, kamaratka bola skor a nebolo babatko velmi dobre rozoznat. Ja som bola velmi spokojna, mam krasne fotky a videa. Ale zalezi aj od stastia. Moja mala bola pekne otocena a bolo jej vidiet do tvare. Kamaratkina mala si cely cas zakryvala rucickami tvar.

linda555
28. jún 2013

@andelok ahoj chcela by som sa ta par veci popytat ak mozem...tiez mam naplanovane ist do KOCHU na 3d chcem sa opytat kolko sa plati?Co vsetko je k tomu ci aj DVD a fotka alebo?a sla si na odporucenie od gynekologa?a v ktorom tyzdni ak sa jedna o ten morfologicky?
Vopred dakujem za odpoved budem vdacna
pekny den

andelok
28. jún 2013

@linda555 Ahoj, no ako som pisala v predslom prispevku, platilo sa 40 EUR. Ale ja som tam bola este v roku 2011, co uz su dva roky dozadu, takze je mozne, ze sa to pomenilo. Treba si asi zavolat alebo sa spytat priamo na recepcii. V cene bolo viacero videi na DVDcku, asi tak 6, kazde trvalo cca minutu alebo viac. Potom mas seriu cierno-bielych malych fotiek, ako ked ides normalne na sono. Tam ich bolo mozno tak 7. A najlepsiu fotku ti vytlacia velku aj farebne. 3D sono nie je na odporucanie gynekologa, ides tam z vlastnej iniciativy. Nie je to nic povinne, mozno len ked je tam nejaka indikacia. My sme isli preto, ze sme chceli vidiet malicku (a super to vyslo 🙂 ) plus 3D moze este prezradit nejake vyvojove chyby a kedze mi vysli horsie testy, tak sme sa chceli aj uistit, ze je vsetko ok. Morfologicky je uplne iny druh ultrazvuku nez 3D. Morfologicky robia kazdej zene, v Kochu sa zas specialne nedoplaca myslim a mne ho robili v 20. tt. Na 3D som bola v 24 tt.

linda555
15. júl 2013

@andelok Ahoj prosim ta a ty si v KOCHU registrovana? si ich pacientka? lebo ja nie, moja gynekologicka ma tam odporucila len koli ultrazvukom a dnes som sa objednavala na 3D a pani mi oznamila cenu 80 eur. Preto sa pytam ci si ich pacientka.
Dakujem pekne za odpoved🙂

andelok
22. júl 2013

@linda555 Ano, ja som tam normalne registrovana. Fiha, 80 euro je riadna palka teda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre