3D alebo 4D ultrazvuk v Nitre

ywaywa
30. sep 2013

ahojte mamicky rada by som sla na 3D ultrazvuk niekam do Nitry. Prosim vam poradte mi niekoho kto robi ultrazvuky dakujem

psyxooo
30. sep 2013

robi Gilan, ale urcite k nemu nechod, bola som a neodporucam, trvalo to kratko a nic som poriadne nevidela, fotky o nicom, dvd akurat tak do kosa, ani pohlavie mi nepovedal. Vraj hlohovec je super.

lydja
2. okt 2013

Aj Kunsky na Klokocine to robi, odporucam! Je super odbornik a clovek a mam z neho pocit,ze ho 3D a4D ultrazvuk velmi bavi, doslova sa v tom vyziva az som mala pocit,ze ma z toho vacsiu radost ako ja 🙂

koliecko
12. nov 2013

@lydja Ahojky, treba sa tam nejak špeciálne objednať, ak som z iného okresu potrebujem na to aj žiadosť od môjho gynekológa?

freyjanr
12. nov 2013

@ywaywa ja som bola s 3d sonom v medicentre veľmi spokojna,bola som 4 krát a zaplatila som len raz 🙂 a zakaždým mi dali dvd aj fotky...opakujú to až kým neni mamička spokojna 🙂 najprv nebolo malého dobre vidieť lebo bolo moc plodovej vody,potom si celú pol hodinu zakrýval tvaricku potom bolo všetko super ale môj priatel bol akurát v zahraničí tak povedala sestrička nech dojdeme aj ked tu bude 🙂 som si to užila toľko ho vidieť a zaplatiť len raz 🙂

ywaywa
autor
12. nov 2013

@freyjanr prosim ta hodis mi kontakt a kolko si cakala na vysetrenie 🙂 dakujem

lydja
12. nov 2013

@koliecko Neviem ako to je ked k nemu nechodis. Najlepsie bude opytat sa ho priamo, poslem ti jeho mobil do sukromnej spravy.

koliecko
12. nov 2013

oki dakujem
@lydja

freyjanr
12. nov 2013

@ywaywa nemám uz to číslo :( ale ked si budeš zháňať zožen si priamo do ambulancie,najprv som volala na recepciu a tam mi povedali ze mesiac musím čakať,potom mi kamarátka dala t.c. Do ambulancie a sestrička povedala nech prídem hneď,tie 3D sona robia poobede,tam uz neni dr len sestrička ktora je úplne perfektna 🙂

torticky002
18. feb 2014

@freyjanr Ahoj, ak som dobre pochopila z Tvojej správy, tak si bola v Nr na 3D, v tom medicente. Môžeš mi prosím ťa do IP poslať blizsie infosky, ako sa tam objednat, kolko stoji a pod.? 🙂 Ďakujem pekne 🙂

juliana30
13. mar 2014

Dievčatá boli ste v procare v Nitre na 3d sono?Chcela by som sa tam objednat,kolko dopredu treba?A kde to je,niekde na poschodi alebo na prizemí?Nikdy som tam nebola.ďakujem.

lavitakaty
28. mar 2014

Ja idem dnes do ProCare Nitra na 3d sono tak potom dám vedieť ako to dopadlo! Ale chodím tam aj na gynekológiu aj na sono a som veľmi spokojná so službami! Inak to stojí 45 EUR.

elizita
9. dec 2014

Baby, bola ste niektora aj u Uharceka na 3D sono?

elizita
18. dec 2014

Caute, no ja som bola dnes na 3D u Gilana. Komunikovala som predtym s Uharcekom, tak som myslela, ze mi ho bude robit on (u neho som bola na sone v 12tt a bol ok), no sestricka mi vravela, ze 3D robi len Gilan. Bola som objednana na 13,00h, zobral ma až dačo pred 14,00h. Platilo sa vopred, 40 ečok. Vonku sme boli uz 14,15 lebo ze to nema cenu, ze babatko je zle otocene. Tvaričku bolo vidieť len zboku, aj to akoby nevedel poriadne zaostriť. Nič mi dokopy nepovedal, keď som sa ho spytala, či aspoň videl orgány, tak že načo sa vôbec pýtam, že veď som mu povedala, že som bola na morfologickom sone pred týždňom (tam omerala doktorka len kosti a povedala mi, že to je len také orientačné sono). Gilan mi len hovoril kde je ruka noha hlava, no vôbec nič také, že má 5 prstov, srdce, pečeň a blabla. A na orgány mi povedal, že to čo som videl je v poriadku. Ani neviem, že by babatku niečo meral. Fotka nevyšla ani jedna a dvd môžem zahodiť. Tak som sa ozvala potom u sestričky, tak že mám prísť ešte 8.1 Celkovo mal podľa mňa otras prístup a ešte prv ako som sa vôbec obliekla už fujazdil preč. Tak som zvedavá ako to dopadne v v januári.

viva13
8. jan 2015

BABY ktore chodite ku Gilanovi/Uharcekovi kedy sa da zistit pohlavie na tom 3D/4D sone? A kedy davaju buducim mamickam tie kufriky?dakujem

rebeca0911
26. aug 2015

baby dostali ste aj nejaké kufríky?lebo ja nie a viem,že niečo sa dostáva 🙂

elizita
23. feb 2016

Doplnim ze v januari mi volalla sestricka ze si mam prist pre peniaze. Tak som 3D ani nemala.

martinasenajova
7. dec 2016

@elizita moj uplne detto. Tri tehotenstva som za to zaplatila 35 e vopred a dostala som len machule. Najlepsie ze sa krutili do poslednej chvile raz hlavou dole, raz ritkou a nikdy nebola sanca nieco vidiet. Tak mi to pripada skor ako podvod.

2231987
20. jan 2017

Odporučam Hlohovec je super...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre