Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

3D u MUDr. Dankovčíka

beja7
18. jan 2013

Ahojte baby, zaujíma ma Váš názor, koľko ste platili s lístkom od svojho lekára a či ste v cene mali aj záznam na cd a foto, či ste to platili zvlášť. Diki 😉

katkapapacova
18. jan 2013

@beja7 ahoj ja som bola u neho v roku 2009 za 3Dcko som dala okolo 30eur a ak som chcela fotku ci zaznam trebalo si priplatit tusim za fotku v tom case pytal 5eur, momentalne chodim k Janovskemu do Myslavy, je to aj moj gynekolog a ten pyta 30ecka a zaznam a fotky mas na usb v cene

beja7
autor
18. jan 2013

@katkapapacova diki pekne, ja som tam už objednaná budúci týždeň, cenu nám povedal 45 e, tak potom budem vedieť povedať bližšie že čo a ako

gabikaluisa
18. jan 2013

Ja chodim do Myslavy.Prvy krat som platila tusim 40 Eur ale v tom som mala 8 fotiek a 2 videa.Dalsie kontrolne USG vysetrenia som platila cca 30 Eur a samozrejme fotky a videa su v cene.O pristupe ci uz zdr.sestry alebo lekara ani nehovorim.Max.spokojnost!!!Planovanu kontrolu mam o dva tyzdne a uz teraz sa tesim,ze konecne uvidim synacika.

beja7
autor
19. jan 2013

@gabikaluisa Tak to som teda s toho prístupu prekvapená, nie často sa to totiž stáva. Skúsim tam ešte zavolať a presne sa informovať a nedať sa odbiť a podľa toho sa rozhodnem. Ale zatiaľ čo som čítala recenzie na nete, ani Dr. Dankovčík nemá zlé, ale Myslava to vedie 🙂 Tak to je paráda, že synáčika, už to máš za pár ja tajne dúfam, že by sme sa aj mohli dozvedieť či máme niečo naviac, alebo nás žienok bude prevaha

memma
19. jan 2013

ja som k nemu chodila v roku 2009 a bola som spokojna, ale teraz chodim do Sace, kedze tam mam aj svojho gynekologa a tam budem aj rodit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli