3D ultrazvuk v Michalovciach

aimeecloe
31. máj 2012

ahojte baby chcela by som vediet ci je v michalovciach niekto kto robi 3D ultrazvuk???dakujem

aimeecloe
autor
1. jún 2012

dakujem velmi pekne 🙂 uz som aj zavolala 🙂...

lenulik15488
29. jún 2012

@aimeecloe Ahojik ak sa môžem spýtať už si absolvovala ten 3d ultrazvuk v michalovciach? Lebo ja sa chystam objednat ale neviem od akeho tyždna ma tam zoberu... hmm?

aimeecloe
autor
3. júl 2012

@lenulik15488 ahoj, tak uz ho mam za sebou 🙂 som velmi rada ze som sla a ze ma pan doktor BALINT zobral v sukromnom case / nedela vecer/ lebo by mi to inak nevyslo casovo.... Ja som sla dost neskoro ja som bola uz v 32 tyzdni ked som tam bola takze som vedela ze to nebude ako ked tam ide baba do 28 tyzdna...ale musim povedat ze aj tak sa mi paci video a aj foto a co som necakala tak pan doktor sa mi venoval viac ako hodinu....vsetko mi ukazoval a skontroloval, takze urcite mi to stalo za to a urcite doktora Balinta odporucam...
inac na ich stranke je napisane ze ten 3D/4D ultrazvuk je najlepsie robit medzi 22-28 tyzdnom....inac ak tam zavolas tak je tam aj velmi mila sestricka...ti poradi....

fajndievca
3. júl 2012

Aj ja možno pojdem na ten 3D ultrazvuk, len do 22-28 týždna je ešte dosť ďaleko.....neviem či vydržím 🙂

veronnna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fajndievca
6. júl 2012

@veronnna ahoj, tak to je super, môžeš mi prosím ťa napísať v ktorom tyž.teh. si tam bola?

hanicka1222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulinka85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bulik30
11. okt 2012

@katulinka85 ale platis za vysetrenie , samotne 3d ti nespravia , alebo s amylim ? 😉

saxy1616
23. apr 2013

@aimeecloe a kolko si platila?

amorik
17. apr 2018

My sme dnes boli na 3D v Michalovciach a maximalna spokojnost. Dr.krasne vsetko vysvetloval, bol velmi mily, vysetrenie trvalo 30min. Priniesli sme si dvd zaznam a asi 10 fotiek. A povedal aj pohlavie. Zamna maximalna spokojnost. A platila som 34€.

thempting
12. jún 2018

@amorik ahoj trafil sa ti dr. Balint do pohlavia? My sme boli dnes len som 18tt hned na zaciatku povedal ze to bude dievcatko ale nie na 3d ale normal sone. Potom som sa pytala na kolko percent bude baba a hned ze na 100% tak ci tomu aj verit 😁

amorik
26. jún 2018

@thempting nam moj doktor aj doktor na 3d tvrdia ze chlapec tak uvidime ked sa natodi ci sa trafili na 100% 😀

zmurko505
7. aug 2019

amorik ahoj môžem sa opýtať ☺️ v ktorom týždni si sa objednávala ? A v ktorom týždni sa robí 3 d sono ja som zatiaľ v 9 ale doktor mi dneska povedal že sa treba objednať čo najskôr ☺️ďakujem 😊

luciafedorkova
8. aug 2020

@aimeecloe chcem sa len spytat na akej ulici sa nachadza doktor Balint v Michalovciach

aimeecloe
autor
12. aug 2020

@luciafedorkova no už sú to roky 🙂 a ja už niesom dávno v mi 🙂 ale ta ulica to bola ako bolo kino dávno pradávno 🙂

luciafedorkova
17. aug 2020

@aimeecloe dakujem uz som bola spokojna
som bola mily doktor

noemy1
11. jan 2021

@luciafedorkova mozem sa opytat v kolkom tyzdni teh.ste u neho bola,dakujem

luciafedorkova
21. jan 2021

@noemy1 v približne v 20tyzdny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre