Používame cookies. Viac informácií tu. OK

3D ultrazvuk vo vyššom štádiu v okolí Trnavy

honey1151
16. máj 2016

Ahojte,uz dlhsie si chcem dat urobit 3D ultrazvuk no teda asi mesiac,len som este musela pockat na peniazky,len medzicasom som v 30 tyzdni a mam velky problem sa niekam dostat na 3D. Volala som jednemu doktorovi,zobral mi ma,no nejde mu usb,dalsiemu,ze ma toho velmi vela a robi uz len svojim pacientkam,dalsiemu zas ze on v takom vysokom stadiu nerobi a doporucil mi v nemocnici jednu doktorku,mame tam znamu,no ze ta doktorka ma momentalne dovolenku. Tak ja uz neviem. Rozmyslala som nad hlohovcom no neviem ci aj tam ma neodpisu. A ani som sa nedovolala doteraz 3krat co som volala. Mate niektora skusenost aj vo vyssom tyzdni,mne nejde mat co najkrajsie foto,ale aspon videt to babatko a ci je zdrave a natocit si aspon nejaky zaznam na usb,lebo asi od 4 mesiaca nic nemam ziadny zaznam ani foto,lebo mam takeho doktora ze nech mu donesiem akekolvek usb ,furt mu to nejde tam dat,myslim si bez urazky ,ze je senilny.....a tu som citala aj o mamickach co boli aj v 32 tyzdni a mali pekne foto

shia
16. máj 2016

Skúste v Hlohovci, Dr. Brešťanský ;)

mobilbabie
16. máj 2016

Ano skusit Hlohovec, tam vas istotne vezmu a volajte od tej 13tej do pol 4 nakolko uz je tam len jedna sestricka a ma vela prace takze telefon málokedy zdvihne, skor poobede treba , ale skusat viackrat

miushik765
16. máj 2016

Ja idem v 28tt ale v Novych Zamkoch 🙂 Chcela som skôr ale tato Dr. Robi praveže len medzi 28-30tt a je aj cenovo veľmi priatelna a pritom robi kvalitnu pracu a je skvelá gynekologička. Myslim že ťa určite niekde zoberu aj vo vyššom štádiu.

honey1151
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mobilbabie
17. máj 2016

aj na FB sú treba volat na pevnu linku

honey1151
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trubi
23. máj 2016

@honey1151 skúsila si aj Ilavského?

honey1151
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trubi
23. máj 2016

Čože? Ja som také nečítala? Kde píšu o ňom? Ja k nemu tiež chodím, tetovanie nemám, tak neviem 😀 mne robil ultrazvuk aj teraz naposledy a stále 3D

trubi
23. máj 2016

@honey1151 a ešte som zabudla, že má milú sestričku, tak keď tak skus zavolať a opýtať sa jej

zuzka3210
23. máj 2016

Urcite Hlohovec, dr Brestansky 🙂

honey1151
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
honey1151
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
honey1151
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trubi
23. máj 2016

@honey1151 no pekne, on je taký zvláštny, ale ja som s ním problém nemala. Moc nevysvetluje, ale keď sa opýtam, tak v pohode.
V stredu som bola na Sone, on zamračený pozerá na monitor. Ja pozerám na obrazovku nič nevidím, len sa stále niečo hýbe. Potom pozeral, čo bolo treba. Ja v strese, že nevidím malého. A potom mi povie, že tento týždeň nejako babence nespolupracuju a nechcú sa fotiť 😀 Mala som sa skôr opýtať, len som bola trošku mimo, lebo to sa stalo 1x, že som malého nevidela..
A so sestričkou sa dá kecať o všeličom 😀

trubi
23. máj 2016

@honey1151 *pomeral čo bolo treba

Tu začni písať odpoveď...

Odošli