4D ultrazvuk v Malackách
23. nov 2014
Ahojte, chcem sa spýtať či ste niektorá boli na 4 d ultrazvuku v Malackách v nemocnici?A či ste boli spokojné ?🙂 😵
Ahojte, chcem sa spýtať či ste niektorá boli na 4 d ultrazvuku v Malackách v nemocnici?A či ste boli spokojné ?🙂 😵
aj mna by to zaujimalo