4D zobrazenie MUDr. Ján Neubauer v Leviciach - skúsenosti

daenerys7
9. dec 2017

Ahojte baby, chcem sa spýtať či ste boli na 4D v Leviciach, či sa treba vopred objednať, akú máte skúsenosť, aký bol lekár, ako dlho to trvá, popripade koľko ste cca platili a za čo? V ktorom týždni ste tam boli? Ďakujem ❤

jany149
10. dec 2017

Ahoj, áno treba sa vopred objednať, ja som tam bola v 2/2015 ale bola som už trošku neskôr ako sa má chodiť..ale doktor Neubauer je milý, ja som tam bola až okolo 17.30 aj do 19tej, všetko pomeral, vysvetlil, platili sme tuším 60Ea dal nám DVD s fotkami+ ešte tuším 4alebo 5fotiek vytlačených🙂
Len tu je to tak, že ak by si chcela vedieť, či má nejakú vývojovú vadu, on to na tomto ultrazvuku nezistuje, hneď dá aj podpísať papiere, že to nie je účelom tohto ultrazvuku, teda neviem, či sa to odvtedy zmenilo, ale vtedy to bolo tak, takže ja som už v tomto trhu šla na 4d do MARTINA dr.Grochalovi ani nie preto, že by som mala zle výsledky na vývojové chyby, ale pre vlastný kľud kvôli veku, ja už mám 38 tak pre istotu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre