Aká by mala byť bazálna teplota v tehotenstve?

lily525
20. nov 2011

Baby aka by mala byt BT v tehotenstve? MOc si ju nemeriam, ale teraz som po IUI, tak som si zacala rano meriavat. A kazde rano mam 37,0, co som nikdy taku vysoku nemala, ani po ovulke. Ja mam z tych merani hokej... Kolko po oplodneni by sa mala zvysit, alebo ako to je? dakujem

angie267
20. nov 2011

Ja som si pravidelne meravala baz. teplotu a ked som otehotnela tak sa mi drzala cca 37,2 a dolezite bolo ze neklesala a bola som tehotna.

mb
20. nov 2011

Aj mna by zaujimalo ako je to s teplotou,kedze planujem,ze si zacnem meriat.Pred ovu sa mi ma zvysit?Alebo ako to je?

madzik
20. nov 2011

Chcem sa spytat kedy sa zene zvysi ked otehotnie? ja som po ovulacii a moja bazalna je uz 3den 36,8-36,9 je to vysoka?

simik22
21. nov 2011

aj mna by to veru zaujimalo... nik, kto sa v tom vyzna???

katarina104
21. nov 2011

záleží od toho o koľkej a kde meriaš, lebo teplota každou hodinou stúpa, a od toho aké si mala teploty pred ovulkou 😉

lucka.mt
28. nov 2011

Ak teplota neklesne min. 18 dni od ovulacie pod hodnoty namerane prod OVU, je to tehotenstvo

petruci6
28. nov 2011

teplota sa zvysi po ovulacii a ak ostane zvysena aj po 16.dni od ovulacie je to tehotenstvo a treba skusit test

dievcatka81
21. okt 2012

Ja mám BT 37,5 už tetí deň a som 15 dní po ovulácii. myslíte, že by to mohlo byť ono?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre