Ako spíte v 30tt a viac?

2. mar 2021

Baby ja som už dve noci poriadne nespala.... Bolí ma zadok, celé nohy, rozkrok, kríze ....... Neviem akú polohu mam dat..... Neviem ci môžem aj vankúš vyššie dat ci? Som 31tt 😔😔

staskast
2. mar 2021

Ahoj ja veľakrát spím posediacky 😀

janulka2805
2. mar 2021

Ahoj 🙂 Ja som v prebiehajúcom 35 tt s dvojičkami a už asi 2 mesiace nespím 😇 Všetko bolí, ťahá, pretočiť sa v posteli nadľudský výkon, kríže bolia, panva.... Už len vydržať asi... 🙏🙂

pininka1
2. mar 2021

Poznam a nechcem strasit ale bude to este horsie ku koncu. Ja som bola uz fakt ze extremne nevyspata apotom sa ti narodi babo a uz vobec sa nevyspis 😃😃

babovka2321
2. mar 2021

@pininka1 ale aspon sa pohodlne ulozis, ked uz nic ine 😂

autor
2. mar 2021

@pininka1 🤣🤣 už sa nato teším

malicka_mysicka
2. mar 2021

Dnes mam pocit ze som skoro vobec nespala, uplne peklo, za noc 5x cikat, o 3:30 zacala kopat mala a bola som hore do 5:30. A syn ma nasledne zobudil 6:30 😭

cookie29
2. mar 2021

no tak ja spim v posteli... alebo skor nespim, lebo trpim nespavostou od zaciatku tehu. Co by som dala ja za to nespat "len" dve noci... inac telo sa pripravuje na nedostatok spanku po porode...

emuska72
2. mar 2021

Dnes 34tt a už mesiac a pol nespím vôbec.

kubkovamama
2. mar 2021

Nedavno som rodila, bolesti klbov, panvy atd prestali az okolo 3-4t po pôrode a bolesti krizov mam este stale pri kazdej vychadzke. 😂 Ono to prejde,padla mi aj klenba,ako zhodis par prvych kil a zacnes sa normálne pohybovať.Pri prvom mi to trvalo cca pol roka kym som sa citila dobre,pri druhom asi hned a teraz este cakam ako sa to vyvinie. 😂 Ale tentokrát cvicim jogu intenzivne kazdy den a velmi to pomaha.Na konci tehu mozes stale cvicit tehu jogu na chrbat a klby.

veronika1234512345
30. mar 2021

Na jednom boku na druhom boku medzi nohami vankúš a pod brucho tiež aby som sa vedela trosku na bruško dat nie veľmi... Ale viac som nespala ako spala 😂

ninka123
30. mar 2021

@janulka2805 ja som s dvojkami od 7.mesiaca zaspávala po sediačky 😆😆. Pálenie záhy bolo unikát 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre