Aký vankúš na dojčenie doporučujete?

kisub1985
6. nov 2013

Pisem to aj sem, prosim kočky poradte. Potrebujem radu ohladom vankusa na dojcenie? aky typ odporucate? a ci vobec?pocas tehotenstva na spanie a opieranie, potom na kojenie a nasledne na polohovanie krpca. vdaka za kazdu radu

linda81
6. nov 2013

ja mam Theraline najvacsi , a som s nim velmi spokojna...mala som ho od 16 tt, teraz ho ma mala ako oporu , ked sa na koberci hra...

lejlla
6. nov 2013

Ja som vankusik mala plneny gulockami s polistirenu a mozem len odporucat.pouzivala som ho pri dojceni,neskor ked este nevedel sedkat pri podopierani,ako zabranu aby nepadol z postele a velmi rad na nom drobcek len tak odpociva .takze ja som za.

suz2
6. nov 2013

ja som mala tiez taky velky, nie velmi makky, pri kojeni mi uzasne pomohol. podla mna super vec. a teraz ho davam na postel, aby z nej nespadol, ked buva

flower72
6. nov 2013

v lidli mávajú také vankúše, nie sú originál na dojčenie, ale majú taký tvar (valec). A sú fajné pevné, ja som s ním spávala v tehu, potom som na ňom dojčila malého a teraz je ako zábrana na posteli 😀

bbarboraa
6. nov 2013

u nas 0 bodov ani raz som ho nepouzila... ked tak ako napisla flower len na spanie aj to nie ja ale manzel.. 😉

snopkulka
6. nov 2013

Kúpila som si počas tehu tu v bazáriku do jednej mamičky, taký menší a nedám dopustiť, najlepšia vec na svete!!!! Počas tehotenstva som na ňom spávala, spala som ako bábätko 😵 teraz, keď je malý na svete, používam ho pri kojení, nenamáham si toľko chrbát a stále na ňom aj spávam. Aaaaa občas naň položím malého, ja rozhodne odporúčam 😉

alicka1982
6. nov 2013

Ten, co mas pod hlavou ti uplne postaci.

marianka3
6. nov 2013

ja mám tento, úplne najúžasnejšia vec, využila som ju počas tehu na spanie a potom po narodení syna pri dojčení, na ležanie, polohovanie, syna; má všestranné využitie: http://www.ekoplienky.eu/ekoplienky/eshop/12-1-...

dadulienka
6. nov 2013

Ja som mala u malej a som si myslela ze ho potrebujem..potom som zistila ze je nanic...lebo je to uplne jedno ci mas vankus na kojenie alebo vankus na spanie na kolenach ked kojis...🙂) potom zaberal tak vela miesta ze sóm ho vyhodila....teraz nemam ziadny vankus...maleho kojim vonku si podlozim sveter..alebo len prelozim nohu...a doma poleziacky, alebo hoc aky vankus ktory lapím okolo seba.....Takze zbytocne prachy...a bolo to drahe .... jaj a normal vankus hodis do pracky a vyperies...kdezto tento ( inak zhodou okolnosti rovnaky aký odporuca marianka 3 som mala) sa narobis kym ho vyperies...jednak to sice ma taky obal...ale tak mlieko pretecie aj na ten obal druhy v ktorom su tie guličky a ked to chces vyprat....tak musis tie guličky pracne povyberat a zase naspat davat...a to teda aby si nemala cely byt od toho je umenie......No proste ako druhorodička...vyhlasujem je to hovadina 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre