Amniocentéza v Bratislave

krisztuska
6. mar 2017

Ahojte zienky, caka ma druha amnio s druhym babatkom...vysli mi zle gen. testy 1:40.tento tyzden idem k svojmu lekarovy na konzultaciu.prvy krat som bola Limbovej na amnio...bolo to ok ( pred 5 rokmi) odvtedy sa asi nejake veci pomenili.Boli ste niektore teraz ak ano kde v BA?sice patrim pod Nitru ale radsej by som isla do BA ked uz treba...a kolko ste platili za urychlene vysledky, lebo znova cakat 3 tyzdne na vysledky...no neviem-neviem ci vydrzim.
dakujem za rady 🙂

maria584
6. mar 2017

@krisztuska ja som bola v BA v Ružinove

biba12
6. mar 2017

Aj mne vyšli pri obidvoch a všetko bolo ok. Bola som na Kramároch.
@krisztuska

Na to urýchlené vyšetrenie do troch dní by so ja osobne nešla. Vtedy (teraz neviem ako) mi lekárka povedala, že sa venujú len tomu génu, ktorý vyšiel potenciálne zlý. A pri 3týždňových Ti spravia komplet celú matricu. Ale je to na Tebe. Ale keď by som už niečo také podstupovala, tak nech to mám komplet -aspoň za mňa 🙂

nika2212
6. mar 2017

Ja som bola na Kramaroch všetko super tamby som ti odporúčala.... Dva krát som tam bola a ked máš papier od gyn je to tam zadarmo lebo počula som že sa za to niekde platí... No ja som nikdy nič neplatila. A normálne po troch týždnoch ma volali na výsledky neplatila som si urýchlenie počkala som .

liz_lemon
6. mar 2017

ja som bola v Zeleznicnej nemocnici (pri Trnavskom myte), stoji to tam sice 300 E, ale vysledok mas na druhy den, takisto pristup lekarov a sestier bol uzasny

krisztuska
autor
6. mar 2017

Baby dakujem vam😊

erikavesela
7. mar 2017

Ja som bola dva krat v gyn fiv..u lekara

erikavesela
7. mar 2017

U doktira Ferianca...je na to.odbornik..bola som velmi spokojna..doplaca sa..ale kolko to uz neviem...urychlene vysledky som si robit nedala

krisztuska
autor
7. mar 2017

@biba12 dakujem pekne

ancovicka522
27. jún 2017

Ahoj, prosim neboli ste niektora v poslednom case na amniocenteze v gin-fiv alebo v sanatoriu koch? Ake su ceny za zakrok? Ja som bola v prvom tehotenstve na antolskej, ale nemam odtial dobru skusenost. Chcela by som skusit sukromnu kliniku.

jasminet
27. jún 2017

@ancovicka522 ja mozem odporucat dr. ondrejcaka v zeleznicnej nemocnici... 300€ a vysledok vies druhy den...

ancovicka522
27. jún 2017

@jasminet dakujem, k doc. Ondrejcakovi som povodne chcela ist ale ja mam kartu na genetike na americkom nam. a oni spolupracuju s gin-fiv alebo kochom resp. odtial im posielaju vzorky na vysetrenie. Nechcem to uz zbytocne komplikovat 😔

jasminet
27. jún 2017

@ancovicka522 jasne, chapem 🙂

erikavesela
27. jún 2017

@ancovicka522
Ja som bola v gyn-five...u P.Ferianca...ja ho povazujem za vrlelkeelkeho odbornika...vraj je to najlepsie ultrazvukar min.v Ba..amnio mi. robil dva krat...prijemny pristup, lekar na urovni...ak mozes pytaj sa k nemu...da sa s n i m dohodnut...snad tamveste robi...drz sa

ancovicka522
27. jún 2017

@erikavesela dakujem za tip! Myslis, ze sa da objednat priamo k nemu? Asi tam skocim najskor na konzultaciu. Spominas si aj na cenu? Na nete som nasla 200e za odber.

erikavesela
27. jún 2017

@ancovicka522
Ceny na nete platia, teda aspon, ked som tam bola ja...to bolo pred 2rokmi...ja som na recepcii povedala, ze chcem ist k nemu a dali mi aj u neho termin...dokonca som mu volala a konzultovala nieco s nim asi 2x po telefone, bol velmi ochotny a hlavne chcel pomoct...dokonca si ma pamatal...hoci som u neho predtym bola 5rokov dozadu...vtedy mi velmi pomohol...u neho som vedela, ze som v dobrych rukach

ancovicka522
27. jún 2017

@erikavesela ok dakujem za pomoc! 🙂 ja som uz predtym na neho citala hodnotenia na nete, a zevraj je dost arogantny, ale tak ani ja nemam kazdy den top naladu, hlavne ze je odbornik

erikavesela
27. jún 2017

@ancovicka522
Mne sa alo arogantny nejavil..bola som velmi spokojna...drz sa...velmi drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre