Amniocentéza v okrese Poprad, Kežmarok či Spišská Nová Ves
6. dec 2013
Boli ste niekto v tychto okresoch? Neviem kde vsade sa robi a do kedy su vysledky ( ci robia aj zryhlene do 2-3) dni.
Boli ste niekto v tychto okresoch? Neviem kde vsade sa robi a do kedy su vysledky ( ci robia aj zryhlene do 2-3) dni.
pokial viem robi sa len v SNV...najlepsie urobis ked sa pytas svojho doktora...urcite sa da aj zrychlene..vela stasia 🙂