Aniball a skúsenosti s jeho používaním

julia1993
5. jún 2017

Ahojte žienky. Ktore mate skusenosti s pouzivanim Aniball. Odporúčate? Pomohlo vam to pri porode?

iwka678
5. jún 2017

ahoj ja som este nepouzivala ale z mojho okolia su vsetky spokojne...nemali nastrih aj sestricka co chodim na predporodnu pripravu hovorila ze teraz to uz pouziva kazda druha a naozaj maju menej nastrihov takze ja si ho idem urcite kupit

los_andreos
5. jún 2017

Kamaratka mi teraz rodila okrem toho ze sa cvicenim s aniballom eliminuje pocet nastrihov, tak sa naucis aj dychat a vytlacat a samotny porod bude šup šup. Ja idem tiez cvicit s aniballom. Inak je na MK aj skupina cvicime s aniballom

angd
5. jún 2017

Ja som cvičila pri prvom tehotenstve, ale aj tak ma nastrihli.Ale obe deti boli väčšie,prvé bábo malo hlavku 38 cm,pri cvičení som sa dostala len na 30-32cm . pomohlo však v tom,že som vedela ako treba tlačiť a psychicky som bola V tomto kludnejsia. Odporúčam 🙂

angd
5. jún 2017

A ešte chcem dodať, že oba pôrody (tlačenie ) boli šup šup🙂....Na 1-2 kontrakcie 🙂

bersi757
5. jún 2017

@los_andreos nepošleš mi prosím link na tu skupinu?? Ďakujem

bersi757
5. jún 2017

@los_andreos ďakujem veľmi pekne 🙂

los_andreos
5. jún 2017

@bersi757 za malinko 🙂

mischelin89
6. jún 2017

@julia1993 ja tiez planujem cvicit, nakolko mi dve zname dali super referenciu, obe ho pouzili az pri tretom porode a lahsie a bez nastrihu, ze lutovali, ze nie skor. A ze nech sa nezlaknem, ze to dole budem mat riadne velke :D

Akurat ma porodna sestra upozornila ze opatrne s hygienou pri cviceni, aby si si nezaniesla infekciu.

adena7
6. jún 2017

Ja som používala..super vec.. určite odporúčam..okrem toho že som nemala vôbec nástrih a ani jeden steh, sa mi aj ľahšie ovládali svaly pri tlaceni

katarina6
29. júl 2017

Dievcata robim hromadny nakup na 50ks Aniballov, uz nam chyba cca 10 mamiciek. Ktora mate zaujem piste mi do spravy svoju adresu!
Vyjednala som zlavu a Cena bude 35,60 Eur (bez posty, s postou cca 1,70 Eur) namiesto 48 Eur plus oni tam maju drahe postovne 7 Eur.
Takze sa to oplati!!! 😀 tak piste!
Objednavat chcem max. do polky augusta aby vsetko uz bolo zariadene a vy ich mali doma! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre