Biochemický screening
7. sep 2013
Ahoj, chtěla bych se zeptat, Příšští týden jdu na screening, ale zapoměla jsem se zeptat doktorky zda mám být nalačno?? ANO či NE?? 😨
Ahoj, chtěla bych se zeptat, Příšští týden jdu na screening, ale zapoměla jsem se zeptat doktorky zda mám být nalačno?? ANO či NE?? 😨
@ajurka ahoj, nemusíš byť nalačno.