Bolesti v podbrušku 38. týždni.

bandova777
13. apr 2020

Zdravím chcem sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti s bolesťami v podbrušku a krížoch. Nie sú to poslíčkovia tých poznám :D už asi štyri dni ma cez deň aj 5-6 krát každých 40 minút chytia veľmi silné akoby menštruačné bolesti až plačem trvajú tak dve minúty a potom znova nič malú cítim dobre a ako som písala poslíčkov mávam ale vtedy je to len stvrdnutie a trochu tlak v krížoch nebolí to ale tieto kŕče sa naozaj nedajú vydržať :( zajtra mi začína 39 tt a myslím, že ani zátka ešte neodišla

vladka2503
13. apr 2020

@bandova777 no mne to co opisujes príde ako normálne kontrakcia.. Tiež som mala pri malej poslickou len tvrdnutíe brucha, potom v 36 TT ma rano silno boleli kríze tiež tak po 2 minúty až som panikarila, potom to prešlo,poobede som ešte cítila bolesti ale menej a večer odišla zátka a ráno bola malá na svete.. Nech Vám všetko dobre dopadne 🙂

vladka2503
13. apr 2020

@vladka2503 *poslickov

bandova777
autor
13. apr 2020

Ďakujem za odpoveď tiež ma napadlo že by to mohlo byť už ono ale vôbec nevydržia už chodím aj spávať s tým že možno ma to chytí v noci ale keď sa to opakuje už štvrtý deň trochu sa bojím či je všetko v poriadku

vladka2503
13. apr 2020

@bandova777 tak ono je dôležitá pravidelnosť.. Pokiaľ to máš pár hodín a potom nič, zasa ďalší deň a nič tak si trocha myslím ci nebudeš ten prípad ze sa pomaličky otváras a pôrod prebehne rýchlo.. Možno by som ešte počkala kým to nebude mať pravidelnosť pripadne neodíde ta zátka.. I keď môže rovno voda odísť. Vtedy by som šla hneď do nemocnice.. Pripadne pridať magnezko a kludovy režim?

juliet86
13. apr 2020

mozno zbehni za svojim gyn. ja verim ze su to prvotne kontrakcie. niektore zeny ich maju aj par dni predtym nez sa spusti samotny porod. ale ak je bolest az do placu tak existuju aj diagnozy ako napr. odlucenie placenty. netreba nic podcenovat skoc zajtra na gyn. stastny finis prajem

bandova777
autor
14. apr 2020

Ďakujem pekne za odpovede zajtra mám kontrolu tak o tom poviem doktorovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre