CENTRUM LEKARSKEJ GENETIKY AMERICKE NAMESTIE 3 ???? bol tam niekto na odber?ako to prebiehalo?
@lusynka22 my sme tam boli,su to uz skoro 3 roky.Najprv sa pytaju vselijake otazky o rodine,robia si taky rodokmen,potom maleho vysetrili a nakoniec spravili odber.Trvalo to asi hodinu,s malym uvrieskanym babom to bolo nekonecne ☹
@lusynka22 a jedna sa o vystrenie dietata ci amniocentezu? lebo to si nenapisala 😉
@mummy01 amniocentezu.
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.
Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Modrý koník ti poradí v každom trimestri.Zisti viac o prvom trimestri.Zisti viac o druhom trimestri.Zisti viac o treťom trimestri.Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?
@lusynka22 my sme tam boli,su to uz skoro 3 roky.Najprv sa pytaju vselijake otazky o rodine,robia si taky rodokmen,potom maleho vysetrili a nakoniec spravili odber.Trvalo to asi hodinu,s malym uvrieskanym babom to bolo nekonecne ☹