Budem maminka

ivik4
5. aug 2012

Ahojte dievcata 🙂 dnes mi vysli pozitívne 3testíky po dlho meskajucej menstruaci a ako je zjavne budem taktiez maminka 🙂 velmi sa spolu s priatelom tesime,uz len potvrdenie od lekára 🙂 rada by som sa s Vami zoznámila,budem moc rada 🙂

tina2709
28. aug 2012

ahoj, aj mne to uz 9.den meska, no zatial nemam dve ciarocky, pockam este par dni, mozno sa tu potom stretneme... a gratulujem

tina2709
28. aug 2012

@nizoe ahoj, v prvych troch mesiacoch babatko papa zo zlteho telieska, nie z teba, preto sa do neho nemohlo dostat z toho vina, ani z cigariet pripadne ak si fajcila, preto sa odporuca nie hned vsetko naraz vysadit akoze tie zle veci ked zistis ze si tehotna, akoze nie hned seknut s fajcenim, ale postupne znizit davky a do dvoch tyzdnov vsetko vyucit, a napriklad takeho radlera si mozes dat kludne aj potom.... to su slova mojho gynekologa, lebo vraj by telo mohlo zazit velky sok naraz, preto potupne minimalizuj

inka25
21. sep 2012

baby tak asi to vyšlo, uvidíme ako to dopadne teraz, k doktorovi pôjdem o 2 týždne aby tam bolo niečo vidieť, dovtedy sa musím šetriť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre