Ceny za 3D/4D morfologický ultrazvuk v Košiciach

kvila
13. máj 2015

Ahojte žienky, idem sa podeliť s tým, čo som dnes zistila, najznámejšie centrá, kde sa vykonáva morfologický ultrazvuk - ceny pri 1 bábätku a pri dvojčatách.

Centrum fetálnej a gynekologickej diagnostiky, Myslavská 644 190/A, Košice – Myslava http://www.usg.sk/
platí sa (s výmenným lístkom od gynekológa) 40 €, pri viacplodovom tehotensve 65 €

Centrum prenatálnej diagnostiky - MUDr. Dankovčík Masarykova 17/A, Košice http://www.3dultrazvuk.sk/ alebo http://www.fetalecho.sk/
platí sa (s výmenným lístkom od gynekológa) 50 €, pri viacplodovom tehotenstve 75 €, a ak máte nad 35 rokov, príplatok 6 € (kvôli riziku nejakých vývoj. chorôb)

Nemocnica Košice-Šaca, Lúčna 57, 040 15 Košice-Šaca http://www.nemocnicasaca.sk/ objednáva sa na t.č. 055 / 7234 184
platí sa 40 € ako pri jednoplodovom, rovnako aj pri viacplodovom tehotenstve.

Dúfam, že táto info vám pomôže a ušetrí čas a energiu 😉

zorankaa
13. máj 2015

Plus pre úplnu presnosť na doplnenie 😉 :

Centrum fetálnej a gynekologickej diagnostiky, Myslavská 644 190/A, Košice-Myslava
morfologický ultrazvuk k horeuvedenej cene 3D fotky a 4D video (HDlive kvalita) zdarma na USBčko bez obmedzenia počtu + parkovanie zdarma priamo pred centrum
pozn.: viacplodové tehotenstvo 40 € + 50% k cene = 60€

Centrum prenatálnej diagnostiky - MUDr. Dankovčík Masarykova 17/A, Košice
morfologický ultrazvuk k horeuvedenej cene 2D čiernobiela fotka 1kus 4 €, 3D čiernobiela fotka 1kus 7 €, 3D farebná fotka 1kus 10 €, 3D fotky na CD nosič 20 €, 4D video na CD nosič 67 € + parkovanie zdarma - parkovisko ZZKE event. 1€/hodinu, prípadne 8€/deň

Nemocnica Košice-Šaca, Lúčna 57, 040 15 Košice-Šaca
morfologický ultrazvuk k horeuvedenej cene 3D fotky (DVD nosič v cene) 30 €, 4D video (DVD nosič v cene) 65,54 € + údajný paušálny administratívny poplatok 1,2 € + parkoviská nemocnice 0,70€/hodinu, prípadne 8€/deň - parkovanie zdarma nie je

matusa89
13. jún 2015

boli ste uz niekto v Myslave na 3D ultrazvuk?
Mna gynekologicka automaticky dala k Dankovčíkovi, ale sestrička mi povedala, ze ja si mozem vybrat, kde chcem ist a presne spominala Myslavu..

zorankaa
10. júl 2015

@matusa89 Jasne, predsa si možeš zvoliť koho chceš. Ja som bola osobne s Myslavou veľmi spokojná 😉 !

vlasta80
10. júl 2015

Ja som tiez bola v myslave,cena bola 40eur za morf.ultrazvuk a fotky+ videa zdarma...a kedze sa maly velmi hybal tak nam dal este na pondelok termin cisto na 3 d zdarma..

evka64
25. aug 2015

Ahojte, boli ste niektora na prietoky v 3.trimestri na Masarikovej? Neviete kolko sa doplaca? Dakujem

iwss
24. aug 2016

ďakujem 🙂 toto mi veľmi pomohlo ... nevedela som sa nejak dopátrať k tým sumám ... zvažujem myslavu - veľa pozitívnych ohlasov ... neviete koľko dopredu sa tam treba ozvať a objednať ? ( som v 9 tt + 5 ) zatiaľ chcem ísť na ten prvý čo sa robí v 12 - 14 týždni ... vďaka 🙂

myska74
29. sep 2016

@kvila ahoj a ak nemam vymenny? Nevies?

firia212
29. sep 2016
Používateľ firia212 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od firia212.

@myska74 myslim, ze v Myslave sa cena nemeni i ked nemas vymenny listok, ale cinkni im, na ich webe mas cisla.

mit
5. jan 2017

Ahojte, prosim o rady a skusenosti ci ist na 3d usg v 12tt ku dosedlovi alebo ku dankovcikovi. A napiste mi prosi ci vas zobrali nacas alebo ci ste cakali dlho aj napriek objednaniu na presny cas. Dakujem.

smutnucka123
10. feb 2019

Hadam je tu dakto aj z kezmarku ...a chodi u dr.teplicu? Ci sa plati aj unho za toto vysetrenie v 20tt.. a kolko ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre