Čerstvo tehotné

loralo
14. dec 2011

Rada by som otvorila tuto diskusi pre babule, ktorym tiez vysiel pozitivny test, aby sme si povymienali svoje dojmy a podobne 🙂
Hlaste sa 🙂

solinkarka
14. dec 2011

@loralo skus si pozriet kategoriu spolocny termin...tam najdes viac dievcat 😉

loralo
autor
14. dec 2011

ok, dakujem 🙂

henikav
14. dec 2011

@loralo blahozelam k tehu, kedy ti vysiel // test?

misiak21
14. dec 2011

Ja som si test ešte nerobila ale menzes som nedostala a v čase ked som mala dostať menzes tak som mala výtok každý druhý deň taký hnedkastočervený, dievčatá je to v poriadku alebo nebudem tehotná?

loralo
autor
14. dec 2011

ja som si robila test v pondelok, utorok a este zajtra si spravim. zatial boli obidva pozitivne. Vcera som mala taky tmavsie bezovy,ale nie hnedy, vytok. Neviete mi k tomu povedat? ja si myslim ze je to uhniezdovanie.
misiak21, drzim palce 🙂

loralo
autor
14. dec 2011

@henikav dakujem

misiak21
14. dec 2011

Dúfam, aj ja si myslím musím kúpiť test : 🙂 loralo gratulujem a potvrdím ak to bude pravda

loralo
autor
19. dec 2011

v piatok mi potvrdili tehotenstvo a v piatok som aj zacala trochu spinit. Dnes idem opat k lekarovi tak uvidim co mi povie. V piatok bolo vidiet iba vak, mozno dnes uz bude vidiet nieco viac.

danu
20. dec 2011

@loralo pridaj sa do temy v kategorii Spolocny termin, tam najdes mesiace v ktorom si tehulky spolu pisu, podla mesiaca porodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre