Ciphin v prvých týždňoch tehotenstva

selest
18. dec 2017

Ahoj chcem sa opytat ci mate niektora taku skusenost ze by ste brala ciphin v tehotenstve a vse bolo ok, ja som dobrala pred tyzdnom, to som este nevedela ze som tehotna a dnes teda tyzden na to mi ukazal test 2- 3 tt, sme po 2 potratoch o dietatko sme sa chceli zacat snazit az na buduci rok pouzivame kondom a predsa sa stalo, som z toho hotova moze to byt napriek tomu v poriadku ? Ak mate vlastnu skusenost ?:(

marhull
18. dec 2017

Nám sa tento rok počas brania týchto antibiotík stalo presne to isté...Konzultovala som to s lekárom, ktorý povedal že je to v poriadku...a mal pravdu, dnes máme krásnu zdravú 7týždňovú dcérku 🙂

lavender21
18. dec 2017

@selest v prvých týždňoch tehotenstva je to buď alebo. Nemôže sa stať že by mu niečo poškodilo čo by ovplyvnilo jeho vývin. Je to podľa mňa dokonale vymyslené práve kvôli tomu, že to ešte žena netuší že je tehotná. Ale taký drobček je veľmi odolný, všetko bude v poriadku 😉

deti95060810
18. dec 2017

všetko bude v poriadku....liek si brala relatívne krátko - len niekoľko dní, takže nemaj strach...

selest
autor
18. dec 2017

Dakujem trosku som kludnejsia hadam to bude v poriadku :(

aviska
12. sep 2019

@selest ahoj prosim ta, bolo vsetko v poriadku ja som rovnaký pripad mala som zápal priedušiek a po dobrati mi neprisla MS a zrazu 2//

selest
autor
12. sep 2019

@aviska vsetko je uplne v poriadku. Malicky ma rok a je to sikovny mudry zdravy chlapcek

aviska
12. sep 2019

@selest dakujem velmi si ma ukludnila. Prajem vela radosti s nim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre