Concor v tehotenstve

79bublinka
18. nov 2013

Kocky,prosim uzivala ste niektora v tehotenstve concor....ja som v 7tyz, a mam nizky tlak a vysoky pulz kardiolog mi povedal,ze nemusim vysadit concor pocas tehotenstva...beriem pol tabletky rano pol vecer/2,5ku za cely den/...dakuejm,

svano
18. nov 2013

Ja som mala vysoký tlak a zrýchlený pulz. Mne Concor vysadili, brala som Dopegyt.

marcelastierankova
18. nov 2013

Ahoj..aj ja som užívala dopegyt od 5 týždňa až kým som neprestala kojiť

79bublinka
autor
19. nov 2013

kocky a zvladali ste tehu v pohode??

mamandyka
2. sep 2019

@79bublinka Ahoj, ako to nakoniec dopadlo? Brala si concor alebo ti nasadili niečo iné? Ja beriem concor a chcela by som bábo.

79bublinka
autor
2. sep 2019

Ahoj ja som brala cele tehotenstvo aj dojcenie/2r/ som brala Concor krpec ma uz 5r vsetko ok

janicka1985
5. sep 2020

Ahojte,je tu ešte niekto?
Pred pár dňami som si robila test a zistila som , že čakám bábätko, beriem však už dlhé roky Concor 5 jednu rano.Citala som na nete,ze sa nesmie užívať ,tak som ho vysadila,k Dr idem az utorok t.j o 3 dni.Lenze mi zacalo bušiť srdce, boli ma hlava,a tak celkovo zle akoby som mala tehlu na hrudníku.Davam si miesto toho magnezium 100% 2x denne ale nepomaha.V noci som nespala a dnes rano som si radsej dala ten Concor ale bojim sa aby som neublizila babatku.Som estelen cca 4-5 tyzden 🙁Tak asi do toho utorka ho radsej budem brat , čo myslite?

anel000
29. dec 2020

@janicka1985 ahoj. Som v podobnej situacii ako si bola ty. Akoste to prosim ta vyriesili s tym concorom? Co ti miesto neho nasadili? Dakujem za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre