Do ktorého mesiaca tehotenstva ste pracovali ako čašníčky?

monika77kol
16. feb 2015

Dobry den, pracujem ako casnicka 14 hod. denne ,kratky-dlhy tyzden.
Som v 5 mesiaci a obcas mi tvrdne brusko hlavne vecer v robote ,bolest ziadnu necitim.
Dokedy ste pracovali dievcata?? 🙂

lulura
18. máj 2015

Baby ja neviem ako to je na Slovensku,zijem v Rakusku ale ako som doniesla potvrdenie o tehotenstve nesmiem robit dlhsie ako 8,5hod a nemoze to byt po 20:00 hod.a ak nema taku robotu zamestnavatel co by si zvladala tak,ta musi preradit na inu poziciu alebo skratit pracovny cas,ale na plat nemoze siahnut.ako aj ja som hlupa a ked treba potiahnem aj 12hod.ale je to vela.som v 16tt a uz citim trosku unavu po vikende.pozistujte si to a nenechajte sa vyuzivat.matky su neuveritelne chranene(aspon v AT) a napr.pride inspektorat prace a vo fajciari robit nemozes!!!ak nema pre teba zamestnavatel ine priestory tak ostanes doma a plat bezi.take mam info.este so
To nevyuzila. Ale treba davat pozor,babika je najdolezitejsia.

lulura
19. máj 2015

@sonika696.ja som mala taky isty problem.kolegina o dietatko pokusala uz par mes.a nic a ja bum.nechcela som jej to povedat aby som ju neranila ale prekecla som sa.ostala zarazena a smutna ale prijala to a o 4 dni mi pise ze sme v tom spolu.strasne sme sa tesili ale co nik nechcel potratila.mne bolo tazko ale nechcela som o sebe hovorit pred nou ale jednoducho ja sa musim tesit z nasho stastia a nie sa tvarit ze nic.a teraz uz mi rastie brusko tak obcas povie ze ake by sme boli spolu podarene ale bere to tak ako to je a tesi sa so mnou.takze len tolko,ze neboj sa kegini povedat,uvidis ze sa bude tesit s tebou .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre