Doktor povedal, že som tehotná, no krv ukázala opak.

silvia0001
8. aug 2019

Dobry den chcem sa opytat.. Pred ppar mesiacmi som potratila.. Odvtedy som mala pekne menzes az minuly mesiac som mala len spinenie.. Vcera som isla svojmu gynekologovi ktory mi spravil vnutornu prehliadku a povedal mi ze som tehotna vsetko mi vypisal dal mi lieky a este mi zobrali krv kde zistili ze niesom tehotna.. Ako je to mozne? A comu mam vlastne verit? Uz som z toho uplne mimo.. Dakujem

juma2
8. aug 2019

@silvia0001 Skúšala si test? Ja by som išla tým smerom a ešte raz išla cca za dva týždne na gyn a aj na krv.

silvia0001
autor
8. aug 2019

@juma2 najlepsie bude asi zmenit gynekologa lebo nechapem ako moze povedat ze som tehotna a s takou istotou a potom mi povedia ze som neni.. Este to urcite skusim asi za dva tyzdne.. Dakujem

tosomja
8. aug 2019

Alebo chod na pohotovosť, povedz ze si si robila test a ze ta veľmi pichá v bruchu, proste sinieco vymysli, urobia usg, zoberú krv - nie som zástancom využívania zdravotníctva, ale toto by som využila 🙈

silvia0001
autor
8. aug 2019

@tosomja zajtra idem novemu gynekologovi vyskusam co povie.. Uz po telefonate s nim som videla rozdiel v pristupe.. Takze uvidim co zajtra povie..

smajluska
31. aug 2019

@silvia0001 Ahoj, ako si dopadla? Si tehotna?

silvia0001
autor
2. sep 2019

@smajluska ahoj niesom.. Zmenila som doktora a novy doktor mi nasiel cystu a zapal a ziadne tehotenstvo

smajluska
2. sep 2019

@silvia0001 Tak to je uplne iny odbornik. Klobuk dolu. Hlavne sa rychlo vyliec. Sypany alchemilkovy caj je dobry na zenske veci aj cysty. Dostat ho kupit v cajovni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre