Duphaston na začiatku tehotenstva

miriam18111
6. nov 2012

Ahojte,tak doc.potvrdil ze tehotna som🙂no najskor mi povedal,ze mam malu cystu na pravom vajecniku,a az potom uvidel fazulku,no lenze ma vystrasil lebo povedal ze na to ze by som mala byt 7tt tehotna som asi tak na 4,boze takto to bolo aj pri druhom(o ktore sme prisli:(()poslednu mrchu som mala 19.9.pytala som sa ci je to problem,vraj nie,ved predsa asi viem kedy sme sa milovali a kedy sa to asi mohlo stat 🙂 zobral mi krv a ze uvidime 😒 no aj ked som sa snazila pocuvat co mi vysvetluje,nedalo sa,myslienkami som bola mimo,boze zase to je zle?co sa nepodarilo?preco?boze tak sa bojim,taka som bola vytesena ked som to tam videla🙂a uz som len pocula doc.tak nasadime potom duphason,suhlasite?baby moje,len som kyvla hlavou ze ano,ale pravdu nemam ani tusaka o com vravel ☹ moje emocie boli zmiesane,najradsej vypadnut z ordinacie,a vsak uz som sa nepytala na duphason.a co vy mate s duphasonom skusenost?dakujem

malapepka
26. júl 2021

@veronika199427 ja som najprv zasla za dr., ze som mala pozitivne tehu testy. O par dni som zacala krvacat, vtedy mi nasadil duphaston.
Ked som otehotnela s druhym synom, tak mi dr. dal duphaston preventivne, kvoli problemom s prvym synom. I ked som nemala pri druhom tehotenstve problemy, lieky mi pre istotu dal.
V oboch pripadoch aj tehotenstva, aj zdravie deti boli v poriadku.

veronika199427
26. júl 2021

@malapepka ďakujem pekne za odpoved 😊
Ja mám tiež pozitívne testy a už tretí deň mám trosku taký hnedasty výtok. Ty si mala aj nejaké bolesti v podbrušku? Ako napríklad pred MS?

malapepka
26. júl 2021

@veronika199427 to si uz velmi nepamatam, ci ma nieco bolelo. Ale asi nie.
No urcite treba zajst za lekarom, lebo krv, i ked stara (cize hneda), nie je v poriadku. Vtedy treba zvysit opatrnost a konzultovat s dr. Aj tie lieky su namieste.

veronika199427
27. júl 2021

@malapepka Presne aj ja si to myslím, že to nie je v poriadku. Tak vďaka ešte raz, dnes idem za svojim gynekológom tak som zvedav. 🙂

heisty
12. apr 2024

@miriam18111 ahoj Miriam, natrafila som na tvoju diskusiu a keďže mám úplne totožnú situáciu, zaujimalo má, ako to teda s tebou a babom vtedy nakoniec dopadlo? Ďakujem za odpoved 🙂

miriam18111
autor
12. apr 2024

@heisty ahojky ,duphaston pomohool dcerku som porodila este 3 dni pp termine
Drzim palce aby bolo vsetkoo v ppriadku

heisty
13. apr 2024

@miriam18111 tak to som veľmi rada, že nakoniec vsetko dobre dopadlo 🙂 Ďakujem krasne a dúfam aj ja, že bude všetko vporiadku🤞

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre