Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dve tehotenstvá som prevracala. Zopakuje sa to aj v treťom?

lensam
13. sep 2014

Je niekto kto by až tretie tehotenstvo prežil bez vracania, alebo iba s miernymi nevoľnosťami? Ja som obidve prevracala os 7, resp. 8. týždňa a trvalo to tri mesiace, niekoľkokrát denne. Stále som mala prázdny žalúdok, aj vodu som okamžite vyvracala. Než som zjedla s veľkou nechuťou polovičku chleba, tak to trvalo aj pól hodiny. Musela som sa nútiť, ale musela som, pretože mi bolo zle nielen z jedla, ale aj od hladu 🙂 Väčšinou som to okamžite vyvrátila, v priemere asi 3x za deň. Takže som bola na PN a celé tri mesiace len ležala s vedrom pri posteli, pretože som nemala vôbec síl.
Máte niektorá skúsenosť, že pri treťom by to mohlo byť lepšie? Viackrát som sa stretla s tým, že mamičky hovoria: všetky tri tehotenstvá som prevracala...ale žeby niektorá povedala, tretie bolo iné, som sa nestretla. Dajte mi nádej.

bonaqa2013
13. sep 2014

Maminka, čo tehu, to iné. Sama som toho príkladom.
Prvé tehu - neskutočné nevolnosti, vracanie ráno, poobede,večer. Stále. Lenže chodila som do školy a pred rodičmi som všetko tajila.
druhé tehu - žiadne nevolnosti, nejaké príznaky tahotnej ženy - prsia....
tretie tehu - ani som nevedela že som tehotná, k lekárke som prišla len s tým že nemám menz., ani som nevedela asi ako dlho. podľa lekárky - 14tt, sono v ten deň - 15tt.
štvrté tehu - žiadne príznaky, žiadne nevolnosti.
Prvé dieťa je syn, ostatné dievčatá.....

lensam
autor
13. sep 2014

@bonaqa2013 tak to moje vracanie by sa utajiť veru nedalo. bola som rada, že sa o mňa niekto stará.
a ďakujem za povzbudzujúcu odpoveď

cherry1981
13. sep 2014

Ja som vsetky tri tehotenstva prevracala , dokonca tretie najviac, do konca tehu mi byvala velmi zle, stale sa mi grgalo, zo vsetkeho ma napinalo a asi do 20 tyzdna som stale grcala, teda poviem ti ze som bola z toho uz zufala si pamatam, este tyzden po porode sa mi stale vygrgovalo a potom som sa zacala konecne citit super a mohla sa riadne prejest 😀 😀 Ja keby mam stvrte grcam znova ja to viem 😅 😅
@lensam

livka_
13. sep 2014

... uf.. posielam aspon takto pomyselnu podporu a smajlika aby to uz bolo s tretim bruskom len super...papa 🙂

sabina1975
14. sep 2014

Prve tehu nevolnosti do 3 mesiaca - syn druhr tehu nevolnosti obcasne vracanie do 6 mesiaca - syn tretie tehu nevolnosti do 3 mesiaca vracanie celych 9 mesiacov- dcera

kaia
14. sep 2014

V mojom pripade boli vsetky 3 tehotenstva podobne, prevracala som prve 4 mesiace 😝. Pohlavia som mala: chlapec, dievca a teraz cakame opat chlapca. Drzim palce 😉

magdalenkami
14. sep 2014

zo 4 tehu len 3.tehu bolo hrozne,takze je to mozne,lebo posledne som mala v pohode

Tu začni písať odpoveď...

Odošli