Eucerin proti striám

busybumblebee
19. mar 2019

Ahojte. Máte skúsenosti s týmto olejom? 😊

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
19. mar 2019

@busybumblebee Ak mas mat strie tak ich budeš mat a mozes sa v tom oleji aj kupat. Je to len o genetike a elasticite pokozky. 😉 Ja som sa skoro nenatierala a ak tak len domácou konopnou masťou. Nemam ani jednu striu. Dve tehotenstva. Xy kamošiek sa natieralo tými najdrahšími olejmi,mastami a prd z toho.

evaachesa
19. mar 2019

@busybumblebee je to vraj o genetike ... ja som sa hned pytala mamci ci nemala strie..nastastie ich nemala ani jej mama .. no aj tak sa poctivo kazdy vecer natieram Weleda olejcekom proti striam..pekne vonia, dobre sa vstrebava a je prirodny bez zbytocnej chemie. Aj recenzie ma dobre 🙂

katieg85
19. mar 2019

@busybumblebee tie maste nezaberu ked si ich zacnec davat uz v hodine 12-tej.pokozku treba natierat hned jak otehotnies,aby bola elasticka.posledne dva tehu som sa natierala obycajnym telovym mliekom nivea.a nezrobili sa mi.

busybumblebee
autor
19. mar 2019

@katieg85 som 5+2tt a dnes som zacala 😊

busybumblebee
autor
19. mar 2019

@veronika4495 mne sa vstebal dobre, neostala som mastna a hned som sa mohla obliect. Tak som zvedava 😊

katieg85
19. mar 2019

@busybumblebee tak masti poctivo.ja som si to masirovala aby sa dobre vstrebalo.

zuzans258
19. mar 2019

@busybumblebee je fajn mastný....ale mastná budeš celá.. občas a natriem ním občas iným krémom a občasv zabydnem každopádne za tú cenu.... už by som ho nekúpila..kup si hocaký olej na telo...vyde ta lacnejšie 😉

kika831
20. mar 2019

@evittam ja si nemyslim, ze to je az tolko o tej genetike . Moja maminka po 2 detoch chuda komplet brusko strie- aj boky a ja som sa mastila o sto 6 a nemam nic po 2 detoch- ani jednu striu. Urcite to zavisi od typu pokozky, elasticity a kolagenu ale ak ma mastenie aspon trocha pomoct, tak preco to neskusit. Ja som pouzivala ElasticQ.

evittam
20. mar 2019

@kika831 Ved si mysli čo chces.

romiada
22. mar 2019

@busybumblebee plny suhlas s
@evittam . Ja som mala brucho uz v 6mesiaci akoby som šla rodiť....v 9tom už ani nevravim. A to pri oboch deťoch. Nemam jedinu striu. Ak som sa natrela, tak vyhradne iba kvoli svrbeniu pokožky. Zazrakom a "la bi-oil" a spol neverim..... pekny marketingovy ťah lebo nikdy vlastne nevieš či by bolo telo /pokožka bez použitia oleja rovnake alebo horšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre