Farbenie vlasov v tehotenstve

ruthova
30. aug 2016

Môžem si farbiť vlasy v tehotenstve,som 18tt.

tutu_1
31. aug 2016

@evittam no ono je to tak ze bezne dostupne farby su svinstvo a je jedno ci s amoniakom alebo bez 😉 a predpokladam ze malo zien tu ma profi kadernicku s farbami ake spominas, ale fakt sa nechcem hadat. Moj nazor je v tehotenstve je lepsie sa vyhnut chemii kde sa da,ale tak nemusi kazdy zdielat moje nazory 😀 a k tomu druhemu sa neviem vyjadrit kazda zena snad vie najlepsie co ma so sebou robit....

miushik765
31. aug 2016

Ja si teraz farbím len šampónom ale chytá mi to tak ako predtým ale začala som až od 2 trimestra 🙂 podla mňa si v pohode zafarbi

lienka1987
31. aug 2016

@evittam aj ja, len teraz nie len tu ale aj od kamosiek som pocula ze im farby nechytili, pripadne chytili so zelena ci rysava..

evittam
1. sep 2016

@lienka1987 No neviem o tom - mne počas oboch tehu chytali farby normálne - ale od profikaderníčky a aj všetkým mojim kamarátkam.... 😉

evittam
1. sep 2016

@tutu_1 Veď v poriadku - ale nie je problém si takú zabezpečiť. A čo sa týka tej chémie - no tvoj názor ti samozrejme neberiem, ale skús sa zamyslieť koľko inej chémie a možno oveľa horšej je všade okolo teba - to by si sa musela naozaj zavrieť do sklenenej gule kde by bol filtrovaný vzduch, voda a len potraviny, ktoré by si si sama vypestovala a vychovala. To je zase môj názor. Nič netreba toľko preháňať. 😉

tutu_1
1. sep 2016

@evittam mne to skutocne vysvetlovat nemusis 😀 mam prehlad, preto pisem tak, ako pisem a stojim si za svojim. Prave preto ze sme chemiou obklopeny povazujem za dolezite neprijimat jej viac ako je nutne - snad to ma nejaku logiku 😀 a to niesom ziadna extremisticka biomamicka len zdravo selektujem co ano, co nie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre