Fraxiparin - po vpichu krv v injekcii

amalka1991
20. feb 2018

Baby nechapem uz 2 den po sebe ked som si pichla tak hned ako som si pichla ihlu dnu mi vbehlo trocha krvi dnu do inekcie. Zasa som trafila zilu? Lebo ked som vytiahla ihlu ziadna krv nesla. Dost ma stve keby som 2x po sebe trafila zilu vraj sa to nema opakovane😕

obsadenemeno
20. feb 2018

ze inekcia...... 😀😀😀😀😀😀😀😝😝😝😝😝

ninusa7
20. feb 2018

@amalka1991 v tej ,,velkej,, ihle urcite krv byt nemohla 😀

deti95060810
20. feb 2018

@obsadenemeno "chybička se vloudila"....nič sa nedeje

obsadenemeno
20. feb 2018

@deti95060810 to nie je chybicka.... 😉

amalka1991
autor
20. feb 2018

@deti95060810 hej vloudila. Som rada ze som ju pobavila. Kto by to bol na mna povedal na taku vzdelanu osobku 😇☺☺

@ninusa7 neviem ci si ma pochopila, asi nie☺. Dufam, ze som pretla nejaku vlasocnicu lebo 2x po sebe trafit zilu uz sa bojim pichat aj zajtra.

denisahe
20. feb 2018

@amalka1991 Pokial ste si urobili peknu riasu, tak ste nemohli trafit zilu, urcite to bola len nejaka vlasocnica
A kde si pichate??

ninusa7
20. feb 2018

@amalka1991 no ked si pisala,ze krv v inj,inac sa to pochopit neda.

amalka1991
autor
20. feb 2018

@denisahe viete co do ramena picham. Urobila som si peknu riasu, resp. mamina ale dost mi to tlacila (tu riasu, picham ja), tak neviem ci je v tom problem. Ja dufam, ze to bola nejaka vlasocnica lebo viem, ze nevadi trafit obcas zilku, ale opakovane to vraj nieje dobre a mne uz sa stane druhy den rovnaka situacia😕

amalka1991
autor
20. feb 2018

@ninusa7 tak ja nechapem ako si to ty myslela potom ten komentar...nechaj tak. Ide mi len o to, aby som zistila, kde robim chybu, ked sa mi po vpichu dostava do injekcie (normalne mi vybehne hore do tej latky, ktoru si aplikujem) krv co doteraz nikdy...

denisahe
20. feb 2018

@amalka1991
Je to zvlastne, skuste menej tlacit tu riasu, alebo zmente miesto, skuste do stehna

amalka1991
autor
20. feb 2018

@denisahe skusim druhu ruku. Dakujem pekne. Ja myslim, ze to bude tlacenim tiez
🌼

denisahe
20. feb 2018

@amalka1991 vyskusajte, a dajte vedieť 😁, tiez si picham, ale zatiaľ do bruska, ale uz asi prejdem na stehna, lebo uz sa mi pomali neda uz urobit ani riasa, keďže som v 16 tt
Drzim palce

amalka1991
autor
20. feb 2018

@denisahe ja picham od 17tt a rovno do ramena. Veru necudujem sa Vam ze neda, ani mne a uz by som sa bala do bruska. ☺

denisahe
20. feb 2018

@amalka1991
Ja si picham od zaciatku, ale uz nad tym premýšľam, doteraz mi to este islo, len ho mam od tych vpichov citlive/bolave
Ale co neurobime pre nase lasky 😍😍😍

amalka1991
autor
20. feb 2018

@denisahe jasne. Vsetko ma svete. ☺

tana85
21. feb 2018

Picham si uz dlhe tyzdne, ale toto sa mi este nestalo. Ak trafim nejaku cievku, tak ostane do druheho dna modrina, a tie sa robia cim dalej viac. Ja pouzivam miesto v okolo bokov, zadok, ad zadkom, len tam mam dost tuku a nie je treba tak urlutne "zbierat". Logicky totiz ak je koza velmi stlacena a trafis cievku, tak krv vytlacis do injekcie...vyskusaj. a nestlacaj tolko

tani777
23. feb 2018

Skus radsej do stehna pichat,pripadne do ramena niekto druhy nech picha,nie sama...inak sa nic neboj,zilu si trafit nemohla,to len nejaku vlasocnicu,na tychto injekciach,ktore uz su hotove (t.j. mas na striekacke rovno ihlu),je malicka ihla,tou sa zila trafit neda 🙂 a odporucam,nepichat stale na to iste miesto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre