Gynekologička MDR. Morešová, máte skúsenosti?

janus1
24. júl 2018

Dobry den prajem.Chcela by som sa opytat ci mate nejake maminky skusenosti s pani Mudr.Moresovou z Namestova...dakujem

iwikiwi23
24. júl 2018

@janus1 ahoj. Ja ju navstevujem pravidelne uz nejaky ten rok. Teraz som v 31 tyzdni tehotenstva. Pani doktorka je velmi mila osoba velka profesionalka, nemam s nou ziaden problem. Poradi, vysvetli,pomoze. Ani zo sestrickou. Ja som spokojna. Ale sto ludi sto chuti. Vzdy sa najde niekto alebo nieco kto ma zlu skusenost ( s hocijakym doktorom)a potom to roznasa dalej. Ale tak je to vsade. Z desiatich dobrych veci sa ti stale jedna zla ale ludia si zapametaju len tu jednu zlu. Tych zvysnych 9 dobrych ich nezaujima.

janus1
autor
24. júl 2018

@iwikiwi23 dakujem velmi pekne za odpoved.Neviete prosim ako je to s novymi pacientmi ci bere a ako sa tam dostat?

iwikiwi23
24. júl 2018

@janus1 teraz vam neviem povedat ako to je s novymi pacientmi ale viem ze je problem pomaly sa vsade dostat. Proste si tam zavolajte, opytajte sa ci beru nove pacientky a ze by ste si u nej chceli zalozit kartu. Hned ma potom aj objednala na preventivnu prehliadku. Aspon tak to bolo v mojom pripade. Teraz netusim. Urcite si ale o taketo veci volajte vzdy po dvanastej - jednej poobede. Doobeda ma sestricka frmol.

janus1
autor
24. júl 2018

@iwikiwi23 oky dakujem vam velmi pekne,ste zlata.

janus1
autor
24. júl 2018

@janus1 a da sa zavolat aj priamo lekarke?ci sa komunikuje len so sestrickou?

iwikiwi23
24. júl 2018

@janus1 nemate zaco😊. Potom este dost zien si chvali pani doktorku Moriovu Svetlanu z Namestova. Tak ak by ste nepochodili skuste aj ju. Oni sa aj vzajomne zastupuju ked jedna z nich neordinuje.

iwikiwi23
24. júl 2018

@janus1 komunikuje sa len zo sestrickou. Neviem o tom ze by sa dalo priamo doktorke.

janus1
autor
24. júl 2018

@iwikiwi23 dakujem vam velmi pekne za rady.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre