Hroznová šťava Pijo Bio počas tehotenstva

lalulola
23. mar 2015

Ahojte tehuľky, dnes som objavila 100% hroznovú šťavu značky Pijo Bio a veľmi mi chutí, som v 30. tt a chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s pitím takejto šťavy, či prospieva, alebo skôr nie. Ďakujem za každú odpoveď 🙂

pribinak
23. mar 2015

Cim by ti tak mohla škodiť ako tehotnej 100% ovocná stava?

lalulola
autor
23. mar 2015

@pribinak priveľkým množstvom antioxidantov, keď toho veľa vypijem. Za to sa pýtam, či má niekto skúsenosti....ty si tehuľka????

simca06022011
23. mar 2015

@lalulola a keby si zjedla kilo hrozna, tak ti ublizi? Za to ze si tehu? Lebo tiez tie antioxidanty ma 🙂))

ivet1371
23. mar 2015

Daj si čo ti chutí a nerieš🙂

lalulola
autor
23. mar 2015

simca neviem, kilo hrozna som nikdy nezjedla.....ivet aj ostatní chcela som len normálnu odpoveď, čakala som že toto fórum mi k tomu pomôže, ale ako vidím nestojí to za to...

nessa5
23. mar 2015

prepac ale aku odpoved si cakala na takuto otazku, ja som tiez tehu a nikdy ma nenapadlo ci mi moze uskodit ananasovy dzus ktory teraz pijem na litre lebo mi teraz strasne berie, alebo som mala mandarinkove obdobie, teraz hruskove, aj hroznove stavy pijem, skor som rada ze mi ide na chut ovocie ako cokolada alebo klobasa tak len pekne pi a uzivaj si tehu

luliu
23. mar 2015

@lalulola nechcem byt zla, ale aka otazka, taka odpoved. Kludne pi kolko vladzes, tehotenstvo nie je choroba a hrozno nie je v ziadnom smere nebezpecne

sorciera24
23. mar 2015

@lalulola ja som pila od tejto znacky brusnicovu stavu...maju velmi chutne a kvalitne stavy...takze si ymslim, ze ublizit nemoze;)....ked si pomyslim an co vsetko som v tehotenstve mala chut a jedla...toto bolo hadam to najzdravsie:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre