Je možné tehotenstvo bez vyvrcholenia do pošvy?

michaelasadlak
3. máj 2020

Ahojte baby , čítali sme s kamarátkou všelijaké bludy po internete a chceli by sme sa spýtať či je možné otehotnieť tak , že sa Vám partner urobi na bruško a vy si to zavediete prstami do posvy . My mame nato obe iné názory tak by nás zaujimalo ktorá mala pravdu😂🤣👍ďakujem a Ano viem že nenávratných komentov sa nevyhneme

michaelasadlak
autor
3. máj 2020

@michaelasadlak nepekným “ a samozrejme sa to netýka nás dvoch

meluela
3. máj 2020

@michaelasadlak malo pravdepodobne, ale nie vylucene

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jenetta
3. máj 2020
jenetta
3. máj 2020

@michaelasadlak čítala som, iba ako dlho prežiju spermie na vzduchu- že vraj pár minút až hodiny takže súhlasím s @meluela -ou. No nič nehovorili že sa takto dá otehotnieť. Podľa mňa keď boli na vzduchu- a ešte sa potrebujú niekam dotrepat ..... Tak to asi počas cesty im odpadne bičík- odpadne k doletu hore. 😀

lula313
3. máj 2020

Keď sme absolvovali manželskú predprípravu s knazom, tak nám spomínal “povolené” sposoby počatia a práve tam bola spomínaná Prstova alebo prstikova Metoda a pamatam si tu aj na MK diskusiu, že nejaká žena nou otehotnela a tuším jej muž nebol schopny vyvrcholenia do nej

taga
3. máj 2020

Neuveris, ale poznala som jednu DOSPELÚ zenu, nestastnu milenku, co toto pravidelne robila v nádeji, ze otehotnie a este nam o tom rozpravala v praci ako keby hovorila o kave alebo co... to bola krava neskutočná a myslim, ze ani po rokoch tehotna nie je

jenetta
3. máj 2020

@lula313 ten farár tak otehotnel že sa vyzná?

michaelasadlak
autor
3. máj 2020

@taga haha tak možno to čo som
Čítala bolo jej fórum !🤣🤣🤣🤣🤣

taga
3. máj 2020

@michaelasadlak 😂😂😂 hod link prosim ta!

lula313
3. máj 2020

@jenetta no by si sa cudovala, ale vedel o sexe viac než my dvaja s muzom😂😂😂 a neboj, keďže tato cirkevná téma zaujala manzela najviac, riadne ho v tejto téme povyzvrtal🙈😀

jenetta
3. máj 2020

@taga !! Tu kravu STOP ......prosím ťa, nenadavaj tu! Prosím ťa , píš pekne a slušne. Krava je nádherné zviera. Aj keď sú osoby divné,zvlastne, KAŽDÉHO SI VÁŽ! Úcta nás odlišuje od kráv- zvierat. Ďakujem.

taga
3. máj 2020

@jenetta mas pravdu, takto som sa na to nepozrela. Ale keby si dotycnu poznala, pochopila by si moje posmyknutie 😊

pininka1
4. máj 2020

Pošlem ti fotku svoje dcéry?😀😀😀. Doktor sa vyjadril že som super plodná. 20 rokov používame iba metódu že vyberie von a nikdy som neotehotnela neplánovane. Až pri 4 tehotenstve, keď sme boli zozadu, vybral, ale ja som cítila ako to steká. Ale vôbec som to neriešila. A stalo sa. Muž to ešte dlho predychaval.

jaskolka
4. máj 2020

Tak závisí od plodnosti partnerov 😃. Všeobecne spermie na vzduchu rychlo hynú, tak neviem, či myslíš, že okamžite po styku "zhrnúť" si to všetko dovnútra, to by mohlo byt možné, aj keď veľmi málo prípadov asi, alebo že vyslovene náhodné zavedenie,Lebo tam už skoro nulová šanca .Pocula som o "prstikovej"metode, ale zase tak, že žena si to semeno zavedie hlboko dnu, ale v prípade, že muz ejakuluje v nej,nie na brucho

simsalabim
4. máj 2020

@michaelasadlak urcite ano. Sposob zavedenie nie je taky dolezity ako rychlost zavedenia. Viem, ze podobnym sposobom sa za zatvoreenymi dverami deje oplodnenie lesbickych parov kamaratom. On do nadobky a zena potom do seba... A niektore zeny prisahaju na prstikovu emtodu, kde si prstami do krcka akob vsuvaju ejakulat...

pininka1
4. máj 2020

@simsalabim mne to aj lekár povedal že stále existujú takéto prípady a robia to rôzne, aj so striekačkou bez ihly, lebo to doslova vystriekne. A treba aj na to sa pozerať,že ani každý muž to nevypusta rovnako a napriek tomu ženy ostanú tehotné. Veľa závisí od kvality spermií, aké sú rýchle ako vedia vydržať.

deti95060810
4. máj 2020

slečny vy máte 14 rokov že? úlohy nechodia ani cez Edupage?

michaelasadlak
autor
4. máj 2020

@deti95060810 je strašne krásne že sa nájde stále niekto taký kto si potrebuje rypnut a dúfa , že sa pripojí další 🤣je tu milión dalších a ešte hlupejsich tém takze nevidím dôvod sa nespytat na niečo čo som ja doteraz nevedela s natrafila som nato na internete

deti95060810
4. máj 2020

@michaelasadlak ak si to ešte nevedela tak jednoducho na to nemáš vek...
pri praktizovaní sa naučíš a doučíš kde čo...😉

michaelasadlak
autor
4. máj 2020

@deti95060810 Ja to niakosi nepotrebujem , dieťa čakám , je na ceste a nikdy som takéto veci robiť nemusela 🤜no sú tu aj ľudia ktorí na toho boha veria a si predstavte že vyhľadávajú takéto témy ! Ako otehotnieť bez styku čiže sa to aj hodi 😉a mne nemusíte písať o edupage,ja som Ing. 🙂 radšej sledujte svoju dcéru a jej úlohy 🤣o moje sa nebojte

sunny8
4. máj 2020

Určite sa to dá 🙂

michaelasadlak
autor
4. máj 2020

@sunny8 vraj spermie umierajú na vzduchu , myslis že len ak sú tam dlho alebo čo si myslis ty ?😊

simsalabim
4. máj 2020

@michaelasadlak vobec nie je podstatne, co si
@sunny8 mysli. Ak chces podlozene vedecke zavery, vygoogli si ich. Nechapem, co riesis...kopec zien ti uz napisalo, ze takto otehotniet je mozne a ak chces presne vediet, kolko minut na vzduchu vydrzia, tak ti je nazor inych zien na dve veci 😈

michaelasadlak
autor
4. máj 2020

@simsalabim neverila by si Ale nič iné nerobím a googlim to cely deň a vždy tam je to iste 🤣a. Celkom mi na tom záleží keďže to je pre známu

simsalabim
4. máj 2020

@michaelasadlak a co si teda svojim vyskumom zistila?

michaelasadlak
autor
4. máj 2020

@simsalabim ani sa nepýtaj 😂😂😂 celé zle jeden vraj píše že môže otehotnieť druhý vraj že nie , ani sami nevedia či Ano alebo nie 🥺😃tak ja ti neviem

simsalabim
4. máj 2020

@michaelasadlak pozri, ja som ti povedala, ze si mas pozriet odborne clanky... nie to, co pise jedna alebo druha. V tych clankoch hladaj kvalifikovanu odpoved. Alebo aspon v popularno vedeckych casopisoch... A zopakujem ti to este raz. Ano, je mozne takto otehotniet. Spermie su schopne na vzduchu prezit a oplodnit zenu. Ich zivotaschopnost casom klesa, ale kym nezaschnu, vzdy sa tam nejaka sikovna moze najst. zaschnutu uz nevzkriesis. O dobe prezitia napr vo vode si uz vygoogli sama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre